July 2008

V pořádku Joe?

31. july 2008 at 21:40 | Zdeninka
Řekla bych, že mu už z těch fanynek hrabe..ae jen malinko:D

Joe v růžovo-bílém

31. july 2008 at 21:22 | Zdeninka

2 singly na Stáhnutí na ITunes !

31. july 2008 at 21:17 | ZdeninkaHershey, PA a Hartford, CA

31. july 2008 at 21:12 | zdeninka
Ahoj všichni!
Posedních pár dnů bylo úžasných. Byli jsme velmi zaneprázděni.
Byli jsme v Pensylvánii na největší akci tohoto léta! Přes 30.000 lidí zaplnilo stadion naší vůbec první show! Minulé léto jsme byli v parku před 600 lidmi na 2 show. Zkrátka jsme nemohli věřit svým očím (a uším). Bylo to neuvěřitelné!
Bylo tam mnoho lidí a všichni byli tak nadšení. :) Slyšeli jsme, že tam celý den bylo mnoho slavných osobností. Oni měli dokonce i doprovod na párty.
Minulou noc jsme byli v Hartfordu, Connectikasu. Dosud si pamatujeme naši první vůbec kdy vyprodaná místa v Hartfordu (tehdy bylo 100 lidí v klubu). Minulou noc jich tam bylo 21.000.
To je prostě šílené! Byl to jeden z nejhlasitějších davů tohoto léta!
Dnes máme den volna a zítra navštívíme nemocnici s dětmi s vážnou nemocí.
Poté jsme pryč v Ohiu na show!
Nezapomínejte hlasovat na MTV Video Music Awards a Teen Choice Awards.
Díky a dál nás sledujte!
JB
Kevin, Joe a Nick
Přeložila Zdeninka Pro http://www.jonas-brothers-cz.blog.cz

Joe a jeho dívka :)

31. july 2008 at 20:19 | Zdeninka |  Joe Jonas
Sluší jim to tu.. =) Ale štve mě to, že je na blondýnky ..:D

Malí a roztomilí :)

31. july 2008 at 20:17 | Zdeninka

Podpisy...

31. july 2008 at 20:09 | Zdeninka

Já ho miluju!

31. july 2008 at 16:46 | Sister.Zui |  Já ho miluju!
Takže :), doufám, že mě za tuhle povídku komentářově neukamenujete :D, bude možná trochu neobvyklá, ale snad se bude líbit…
Jen chci ještě dodat, že to není "můj" příběh! Hlavní postavou je kluk a holky se v téhle povídce oběvují jen zřídka - možná už Vám dochází o co půjde……hezké čtení,
Vaše "Sister.Zui"
***
Bylo asi sedum hodin ráno, když se nejmladší z bratrů Jonasových vzbudil. Zívnul a dlaní si protřel oči. Jen co se trochu vzpamatoval, opět si vybavil Jeho tvář. Na malou chvíli se zamyslel, jako už v minulosti hodněkrát, jaké by to bylo, kdyby mohl ochutnat jeho hebké rty, hladit jeho horkou kůži a vůbec…..být s ním.
Poplašeně upřel pohled ke dveřím, jakoby se bál, že někdo stojí za dveřmi a čte jeho myšlenky. Zatřepal hlavou, rychle vztal z postele a šel vykonat ranní higyenu.
***
"Kde sakra vězíš?!", zeptal se Kevin naštvaně.
"Promiň," šeptl Nick a sedl si za ním ke stolu v hotelové jídelně. "A kde je Joe?", znovu upřel pohled na mladšího z bratrů Kevin. "To bych taky rád věděl", povzdechl si Nick a složil ruce do klína.
"Vy ste se pohádali?," Kevin nadzvedl obočí a podezíravě se k bratrovi naklonil. "Ne," odsekl Nick a dál hypnotizoval krajkovaný ubrus před sebou. "Nelži, já to na tobě poznám….něco se mezi váma muselo stát….tak mi to, prosím, řekni. Vím že se něco stalo." Řekl neklidně Kevin a chytil Nicka za bradu, aby mu oblyčej vyvýšil do úrovně toho jeho.
"Dobře, ale…..musíme to řešit tady?," špil Nick a odvrátil od bratra hlavu, jakoby mu bylo opravdu nepříjemné bavit se na téma "Joe". Kevin pochopil, "Tak za hodinu u mě," řekl a v zápětí už mizel v chodbě vedoucí z jídelny.
****
Kevin uslyšel jemné zaklepání. "Jsi tu přesně," usmál se když otevřel dveře. "Tak co? Co se mezi váma stalo?," Kevin nechtěl ztrácet čas…..zeptal se na to, co ho nejvíc zajímalo, chtěl to vyřešit rychle a stručně…..Sedl si na postel a počkal až si Nick sedne vedle něj.
"No, já-…já," Nick se zasekl na jedné větě….nevěděl jak začít. Věděl, že to chce svému staršímu bratrovi říct, věděl, že mu může věřit a také věděl, že když to řekne, všechno se změní, a toho se bál. Sklopil hlavu a po tváři se mu zkutálela malá slzička bezradnosti. Kevin ho chytil za ramena a mírně s ním zatřásl. "Notak, Nicku, trošku se vzpamatuj….ještě si nic neřekl a už pláčeš? Řekni mi to, vyřešíme to…."řekl Kevin naléhavě a opět s bratrem zatřásl. Tentokrát už silněji. Pokoušel se z bratra dostat nějaké tajemstvý, které ho opravdu nadmíru zajímalo. Nicholas v tu chvíli propadl hysterickému pláči. Začal od sebe bratra odstrkovat. Bál se, strašně se bál, nemohl mu to jen tak říct, nevěděl jak….bylo to těžké, velice těžké. Kev pevně objal svého bratra aby sebou přestal tolik zmýtat a uklidnil se. Po chvilce se atmosféra v pokoji opět uvolnila. Kevin pustil Nicka z pevného sevření a zahleděl se mu do očí. "Tak, už mi to řekneš?," zašeptal zvědavě a konejšivě chytil bratra za ruku. "Já ho….miluju," zazněla Nickova tichá odpověď, při které opět sklonil pohled k zemi. Kevin sebou neklidně cukl, "Cože?!" pustil bratrovu ruku. "Zopakuj to," řekl vážně. Když Nick už hodnou chvíli mlčel a vypadalo to, že se k žádnému opakování své předchozí odpovědi nechystá, rozhodl se Kevin, že mu to zopakuje ať po dobrém nebo po zlém, protože tomu nechtěl uvěřit….třeba opravdu špatně slyšel. "Notak, Nicholasi, řekni to" nic, mlčel. "Dělej, zopakuj to," Kevin chytil bratra surově za bradu. "Řekni to sakra, řekni to….Nicku, řekni to…..," opakoval stále dokola. To už Nick nevydržel.
"Miluju ho…..prostě, ho miluju," vychrlil ze sebe odpověď poté, co vztal z postele…..
"Řekni, že to nemyslíš vážně Nicholasi, řekni, že si ze mě děláš jenom srandu….," řekl Kevin trochu vystrašeně. Doufal, že si jeho bratr dělá opravdu jen srandu, že to co mu tady předvedl byl jen obdivuhodný herecký kousek. "Ne Kevine, nedělám si srandu," řekl Nick tiše….No tak tohle bude ještě zajímavý, pomyslel si Kevin a poté se na bratra nejistě usmál…."Doufám že víš, že když se to dozví Joe, bode to mít nelibé následky, že?!" zeptal se. "Vím," odvětil Nick a sedl si zpět na postel…..
"Je to opravdu tak špatný?," zašeptal tázavě Nick, jakoby doufal, že mu jeho bratr nakonec řekne, že na tom není nic špatného.Ale dostal naprosto očekávanou odpověď - tu horší odpověď.
Pokračování příště!
Autorka : Sister.Zui

Jsem zpět :)

30. july 2008 at 22:30 | Zdeninka
Ahojky závisláci
Po dlouhých 12 dnech se vracím s nabitou energií zpátky z Chorvatska. Ani si neumíte představit jak jsem ráda, vidět zase po tolika dnech roztomilé tváře všech těch tří kluků, kteří mi vždycky zvednou náladu.
...Jinak cesta tam i nazpátek byla úmorná, takže jsem ráda zpátky zase doma. Počasí bylo docela na přesdržku, chvíli teplo, chvíli déšť, ale mělo to aspoň jednu výhodu - psala jsem pro Vás FF-ku, takže jsem se ani tak nenudila.. =o)
Takže zkráceně....musím všechno dohnat jak je vidět, Rendík je pryč, takže to mám na pár dnů na starost já...hodím sem něco až zítra, jelikož jsem šíleně utahaná a mám toho za dnešek po krk. Mějte se krásně... Vaše Zdeninka

Hannah Montana

26. july 2008 at 13:46 | Rendík