August 2008

Klipy download

31. august 2008 at 20:30 | Rendík
S.O.S
Velikost: 9.26 MB
Rok: 2007
Zipped: Ano!
Stahuj tady
S.O.S Disney Verze
Velikost: 14.4 MB
Rok: 2007
Zipped: Ano!
Stahuj tady
Hold On
Velikost: 14.4 MB
Rok: 2007
Zipped: Ano!
Stahuj tady
I Wana Be Like You
Velikost: 13.6 MB
Rok: 2007
Zipped: Ano!
Stahuj tady
Kids Of The Future
Velikost: 12.2 MB
Rok: 2006
Zipped: Ano!
Stahuj tady

"Shelf" jako song k The Hills

31. august 2008 at 20:16 | Rendík
Písnička z nového CD "A Little Bit Longer" Shelf bude uvádět novou řadu seriálu o životě amerických teenagerů z bohatých rodin. (Na seriál se můžete koukat na MTV)

Video Fanoušků JB!

31. august 2008 at 19:45 | Zdeninka
OBNOVENO!
Stále probíhá AKCE pro FANOUŠKY Jonas Brothers! Čtěte!
Ahoky všichni Fans Jonas Brothers.
Ačkoli nás je v České Republice jako fanoušků zatím málo, chtěla bych i tak vytvořit video s fanoušky a poté ho dát na Youtube, odkud si ho může Neoficiální street fanklub dát na svůj web, myspace a také vy třeba na své blogy.
Potřebuji od Vás jediné!
Stačí mi zaslat vaši fotografii…(může jich být víc) je jedno jestli budete stát před plakátem, nebo držet v ruce jejich CD, mýt na ruce napsané "I support JB" , nebo také můžete být jen tak vyfocení s kámoškou..=)))
Nápadům se meze nekladou..;)
A zaslat nám ji buď na email:
jonas-brothers-cz@seznam.cz
+ vaši přezdívku, jméno
Čeho chceme dosáhnout? Tak asi jako každá fans… přilákat je do České Republiky na koncert nebo alespoň upozornit že tu jsme a stojíme o ně!
Pokud víte o někom dalším, kdo by měl zájem se do této akce s videem zůčastnit rozhodně neváhejte a rozšiřujte dál!
Těším se na Vaše Fota.. věřím, že jich bude co nejvíc :) Papá Vaše Zdeninka, Rendík a CZ STREEM TEAM :o)
  • pošli fotku na email: jonas-brothers-cz@seznam.cz nebo jbczteam@seznam.cz
  • tvoje fotka automaticky poputuje na český MYSPACE street team http:/www.myspace.com/jbczstreetteam
  • z dostatku fotek bude vytvořené VIDEO :) :) čím víc nás bude tím lépe;)

Náhoda nebo osud 3.

31. august 2008 at 17:52 | JonasGirl |  Náhoda,nebo osud?
Ahojík, chtěla bych vám poděkovat, že si tento příběh čtete. nejsem žádný spisovatel, ale pokouším se to udělat i co nejvíc napínavé. Ještě sepíšu 2 díly a pak se můžete pokochat dalším mím novým jednodílným příběhem, který teď dopisuji, tak příjemnou zábavu:)
3. Náhoda nebo osud
Tohle byl můj nejkrásnější den mého života! Lehla jsem si na postel, když najednou ……prááásk, prááááásk,…. Někdo mi hodil kamínky do okna. Lekla jsem se a šla se podívat. Otevřu okno a tam …….. NICK ???
Nevěděla jsem co mám dělat. ,,Nechtěla by ses jít na malou chvilku projít?'' řekl, vyvalila jsem oči, z mích rtů se ozvalo jen eeeeeeeeee……. A Nick na mě koukal jako by sem dostala šok:D. ,,No já nevím, už docela pozdě a navíc….'' neskončila jsem větu a on mě začal přemlouvat: ,,Prosím!!! Bude to jen chvilka! Chci ti něco ukázat! Pojď!? '' přikývla jsem tedy, že půjdu a rozeběhla jsem se z pokoje.´Musela jsem se plížit aby mě nikdo neviděl a pomalu a lehce jsem našlapovala po schodech dolů ke dveřím. Nikdo mě naštěstí neviděl.
Otevřu dveře a než se vzpamatuju, Nick mě chytil za ruku a povídá: ,,Poběž! Honem! Snad to ještě stihnem!'' nechápala jsem, ale běžela jsem.
Doběhli jsme na kopeček, kousek od našeho domu. Z něj byla krásná vyhlídka na kus města a také ohňostroj. Nick mě vzal kolem ramen a kochá se semnou. ,,Taková nádhera'' jsem vyloudila ze svých úst. Usmála jsme se na něj a on na mě. Dívali jsme si do očí. Jiskřili nám z odlesku rachejtlí a blýskali z různých světel. Najednou si mě Nick přimáčkl k tělu a přiblížil své rty k mým. POLÍBIL MĚ! byla jsem v šoku! Odtrhla jsem se od jeho rtů a vrazila mu facku. ,,Co-co-oo-co, to děláš? Sakra co to mělo být?'' Nick sklopil hlavu: ,,Jen jsem chtěl….no nic….!'' sedl si na trávu a byl smutný. Přisedla jsem si k němu: ,,Nicku, tak odpověz mi!'' chtěla jsem vědět proč mě políbil. Nick se na mě podíval a spustil: ,,Hned od první chvíle co jsem tě spatřil, jako by se semnou zatočil svět! Hned od začátku jsem k tobě něco cítil!'' a opět sklopil hlavu. Vzala jsem ho za ruku: ,,Proč jsi mi neřekl něco dřív? No nic …ale já…..já…jsi pěkný, milí, krásně zpíváš atd. …to ANO! Ale já miluju někoho jiného! Promiň mi to'' Nickovi skápla slzička do klína: ,,Mohu se tedy zeptat aspoň, kdo je ten, …..ten který má to štěstí?'' začervenala jsem se! ,,No víš asi ti to bude připatdat divné a nebude se ti to líbit, ale……já…..no miluju…..ehm……..Joea!!!'' v tu chvíli jsem rychle vstala ze země a utíkala domů. Zavřela jsem se pokoji a sedla na postel, začali mi téct slzy.
Druhý den ráno jsem volala Lucky a Nicol. Ty se divili co se stalo a Lucky bukala žárlivostí, protože Nicka obdivovala už hodně dlouho.
Sešli jsem se před restaurací, kde jsme večeřeli s klakama. Vešli jsme dovnitř a oni tam seděli a obědvali, trapas! Bylo mi to trapné tam jít, ale holky mě tam dotáhly.
Podívala jsem se na Nicka, obrátil svůj pohled na Joea a pak zase na mě. A pořád si nás prohlížel.
Nick vstal: ,,No nic, půjdu odnést ty talíře, ať ušetřím práci číšníkům.'' kluci nechápavě obrátili pohled na Nicka.
Joe na mě povídá: ,,Tak co, jak se ti líbil včerejší večer?'' zrudla jsem a podívala jsem se na holky. Ty jenom pokrčili rameny. ,,Vstávej! Tak vstaň a pojď semnou!'' řekl Joe vážným hlasem. Bála jsem se co bude po mě chtít.
Zatáhl mě za roh: ,,Včera jsi na něj nebyla zrovna 2x milá.'' zastyděla jsem se: ,, Já vím, ale já…'' něž jsem dořekla další větu Joe mě začal líbat! Bylo to krásné! Ale musela jsem se odtrhnout. Joe nevěděl co se děje, nechápal mě!: ,,Pormin, ale myslel jsem, že… říkala jsi přeci Nickovi že….'' zastavila jsem jeho řeč: ,,To sice ANO! Ale dosti mě teď překvapil a jdeš na mě moc rychle!'' Joe se pousmál a chytil mě za ruku.: ,,Nick z toho nebude 2x nadšený, ale já se mu to pokusím vysvětlit. Pojď!''
Začal mě táhnout směrem ke klučícím WC. Otevřel dveře políbil mě a odvrátil hlavu …. ,,Cože?????? Co vy dva tu děláte? Nicku???Lucky??? ……………(pokračování příště J¨)

Disney Channel Games 2008 - THE END AND WINNERS

31. august 2008 at 13:13 | Rendík
Kdopak vyhrál letošní Disney Channel Games 2008?! INFERNO TEAM s Nickem Jonasem! Tak gratulace a jen tak dál!

Z ABC 9

31. august 2008 at 12:51 | Rendík


Phone JB

31. august 2008 at 12:43 | Rendík

Hráči EAGLES?..nn jen JB!

31. august 2008 at 12:41 | Rendík
No nejdřív si tam odkopl Joe, ae to moc neni videt a pak přichází Mr. Odkopu Kev. A během toho co si Kevin zkouší odkopi, tak co to tam Joe dělá? Zkouší si to stejný cvičně se vzduchem!

People magazine /September

31. august 2008 at 12:30 | Zdeninka

Pár avatarů (By Marina)

31. august 2008 at 12:26 | Zdeninka