November 2008

Please Be Mine 1.

30. november 2008 at 21:21 | HayleyN
PLEASE BE MINE1. Kapitola - Americký gentleman


Ztěžka jsem se posadila na poslední volné místo v přeplněném autobuse. Vážně nenávidím cestování městskou hromadnou dopravou, ale pěšky bych takovou dálku fakt neušla. Už tak dojíždím každý den do školy a zase domů ze školy dohromady hodinu. Pootevřela jsem si trochu okýnko, nedalo se tu vůbec dýchat. Jenže pak se začala rozkřikovat jakási starší paní, že sem táhne a že je zima.
"To se tu mám jako udusit nebo co?" osekla jsem. Vážně nemám na hádku po celém dni ve škole náladu.
"Ale mně je zima! Zavřete laskavě to okno? To není možné, jak si ti mladí dovolují!" vykřikovala. Zatnula jsem zuby a práskla s okýnkem. A na příští stanici vystoupila. Radši se kousek projdu, než cestovat s podobně hysterickými důchodci. Stejně si potřebuju provětrat hlavu.

***

Hodila jsem do kufru poslední kus oblečení, které si do New Yorku vezmu. Celý den jsem zvažovala, jestli tam vážně pojedu, ale nakonec jsem se rozhodla, že ano. Už to tu nemůžu vydržet. Zavřela jsem kufr, hodila na sebe mikinu a zašla do předsíně, kde jsem Mattymu naškrábala na lísteček vzkaz:


Konečně se mi splnil sen!!! 12.

30. november 2008 at 21:15 | Klaudie
Konečně se mi splnil sen..12...
udělala sem tam malí překvápko!!:)
_____________________________________________

Jo jasně..po chvíli sem se probrala zvedla se a šla k autu.....No Amy konečně si dorazila...No jo mami můžeme jet??

...Dojeli sme domů a já šla do pokoje kecla sem si na svůj bílej hunatej bobek a zavolala sem Joeovi....Ahoj Joe můžu si stebou promluvit prosím???Jo jasně a kdy??No třeba v 18:00 na pláži???Tak jo O.K.........Sešla sem dolů v už lepší náladě a naobjedvala se bylo už 15:00...
Mamí???No....No vzala si mi sem ten můj sk8???Jo jasně je támhle ve skříni proč???No víš že už jsem dlouho nejezdila tak se chci odreágovat.....Jo jasně tak běž....A dyžtak budu na telefonu kdyby něco...Jasně tak běž....Jo jasně už du Pa.........Pa...
Nandala sem si před barákem chrániče a u Jonasů někdo vyšel ze dveří....Byl to Kev.....Amy počkej potřebuju stebou mluvit...Jo jasně v pohodě...

TigerBeat/BOP

30. november 2008 at 21:10 | Rendík


Bravo 24/08 (CZ)

30. november 2008 at 16:05 | Zdeninka


JB on MGM, Las Vegas

30. november 2008 at 14:30 | Rendík
mráz mi z toho začátku leze ještě teď!!!

Úvod a That's Just the Way We RollGotta Find You ...

... i s malou holčičkou


Paul O'Grady Show (08.10.2008)

30. november 2008 at 14:13 | Rendík

MGM Grand (29.11.2008)

30. november 2008 at 13:33 | Rendík

Osud 18.

30. november 2008 at 13:32 | Kačule |  Osud
Kapitola 18.- Nicku!Dnešní ráno začalo jako každé jiné. Znáte to, snídaně hygiena a výprava do školy. No prostě normálka.Když jsem vyšla před dům, čekal tam na mě Nick. To bylo za poslední 2 měsíce neobvyklé. "Ale vždyť máš být v klidu, to říkal přece doktor." "Tak vyprovodit tě do školy, to mě nezabije, ne?"a podívá se na mě těma jeho psíma očima, těma jeho hnědýma, velkýma psíma očima. "No, jo tak já už nic radši neříkám."řeknu a pak už jdeme ruku v ruce ke škole. Tam potkáme Joa s Lucy. Tak a tady už se opouštíme. "A to jsem ti ještě neřekl, že pro tebe přijdu a mám takový překvapení."řekne Nick na rozloučenou. "Cože? Ne, nechoď vždyť to říkal ten doktor, musíš taky něco respektovat."křičím na něj , ale stejně mě už asi neposlouchá, protože se vesele směje něčemu, co mu Joe řekl.
"Pojď se mnou do kina." "NE!" "Ale vždyť jsem lepší než ten tvůj Nick. Stejně je to gey." "TAK TO BYCH SI VYPROSILA!!!A NECH MĚ UŽ NA POKOJI THOMASI!!!"rozčílím se. Jen, aby jste byli v obraze,škola skončila a já jdu směrem k východu, kde jsem potkala Thomase a jsem s ním uprostřed hádky, už zase. Ale mě tenhle jeho výrok naštval. Už, konečně už vidím východ. "Vím, proč to říkáš. Chceš mě a ne jeho, já to vím, takhle se chová každá." "NE !!JÁ TAKOVÁ NEJSEM!"konečně dveře.Venku na mě určitě čeká Nick. Ale nečeká. "Tak kde máš toho svýho??Vidíš nepřišel já ti říkám, že jsem lepší." Než stačím cokoliv říct, tak mě přitáhne k sobě a začne mě líbat.

Autogramiáda knihy v Kalifornii (25.11.2008)

30. november 2008 at 13:13 | Rendík
venku, příchod