November 2008

S kým bys chtěl být v Den Díkuvzdání?

27. november 2008 at 22:40 | Rendík
Server Yahoo se ptá, s kterou ze slavných rodin by si právě ty nejraději strávil/a dnešní Den Díkuvzdání?


"Jimmy Kimmel" show (25.11.2008)

27. november 2008 at 17:48 | Rendík


Obama speaks about Jonas Brothers

27. november 2008 at 17:22 | Zdeninka
Hey tak ten je krutej :D


Good Morning Texas

27. november 2008 at 17:17 | Rendík

"Mike and Juliet" show (26.11.2008)

27. november 2008 at 17:16 | Rendík

Hoši s Elvisem

27. november 2008 at 16:44 | Rendík
Joe a Elvis

Hoši s Elvisem při focení pro BOP/Tiger beat

Nick mezi nejvlivnějšími muži světa

27. november 2008 at 16:26 | Rendík
časopis Details sepsal list nejvlivnějších lidí na světě a mezi nimi se objevil i Nick, a to na 24. místě.

No to je už úspěch mezi 40 nejlepších, a že jich teda je takovejch lidí a on je zrovna na 24. wooow!!!
#24 - Nick Jonas (věk: 16): Zatímco sourozenecké tri Jonas Brothers skutečně válí, je to právě Nick, který je svému prstenu čistoty věrný.

Nick Jonas, píše Timberlake Corollary: Při všech třech ječí fanoušci stejně, ale když se členové kapely rozhodnou jít na svou solovou kariéru, je jen jedno místo v srdcích fanoušků. Takže zatímco čestné sourozenecké trio z Wyckoff, New Jersey, jejiž třetí album, A Little Bit Longer, bylo prodáno během prvního týdne 525 000 kopií (co se předtím podařilo jen Coldplay a Weezy), podařilo se jim vyprodat hokejové arény a jejich úspěch v podobě Camp Rocku - tak to je Nick, který má velký vliv. Není tajemství, že nejprve podepsal smlouvu jako solový zpěvák s Columbia Records a až potom se k němu přidali kluci z kapely. Je spojován i s Miley Cyrus a Selenou Gomez. Nebo se zeptejme Elvise Costell, který o něm říká, že je přemýšlivý a výjimečný. Jestli jste si mysleli, že Nick Jonas zapadne v opomnění jako děti Hansonovi, tak pro vás máme španou zprávu: vašim dětem budete jeho nahrávky kupovat hodně dlouho.
zdroj a více: Men.Style
přeložila: Rendík pro http://jonas-brothers-cz.blog.cz/

Kafe?Lodičky? Nebo skutečný příběh… 25.

27. november 2008 at 8:00 | CathyS |  Kafe,lodičky,nebo skutečný příběh?
Kafe? Lodičky? nebo skutečný příběh....

Sice sem to ted hodně skracovala a at už více, či méně na to kašlala, ovšem ty co píšou mě asi chápou, že mám někdy zkrat a můza nepřichází... Vám, které ste stálými čtenářkami mé FeFky se proto moc omlouvám, vždyt pro vás to smolím a vy ste tu ty nejdůležitější...Takže se ještě jednou moc omlouvám a doufám, že se vám do toho ještě bude chtít... papap CathyS
(asi už chytám ty hvězdný manýry:D)


......19.prosince....pátek.......

"Saro promiň, ale to kafe asi nestíhnu." křikla sem na Saru, když sem se soukala do kabátu.
"Jak to? Už zase? Sakra holka ty seš teď buď ve škole, v práci nebo s Kevinem a na mě úplně kašleš." vypadlo uraženě se Sary.
"A-ale to není pravda..a-a navíc sem ti včera říkala, že pojedu do školy dřív." bránila sem se, ale moc dobře sem věděla, že už spolu netrávíme tolik času jako dřív. Dřív sem byla typickej příklad snaženlivý holky, která měla v diáři napsáno i kdy jít na záchod...

Tak dobře to sem tam neměla, ale 18:00 zavolat rodičům, tam k mé potupnosti bylo(;§). Jenže Sarah si mě uměla vždycky získat, přišla třeba s lízátkem a půl hodiny mě prosila, jestli s ní za lízátko půjdu do kina...:D
A teď? Nestíhám absolutně nic, můj život se jakoby ze dne, na den změnil v cirkus a já musela stíhat, všechny ty akrobatický kousky najednou.
Ano přiznávám se, že sem byla hrozně šťastná, měla sem všechno, co sem chtěla a i když toho na mě bylo moc, řekla sem si, že to zvládnu...
"To máš pravdu, říkalas to..." zasyčela Sarah uraženě, ale v jejích očí bylo vidět, jak hrozně je ze mě zklamaná a já nevěděla jak to změnit.

Nenávist? Nebo jen láska? II. 15.

27. november 2008 at 7:00 | Zdeninka |  Nenávist,nebo jen láska ? II.
Vyšla jsem z restaurace a šla k výtahu. Přivolala jsem si ho a zatim rozdejchávala to, co jsem udělala. Ani jsem si nemyslela, že to bude tak jednoduché.
"Nino..? Brouku co....co to znamená?" najednou se otevřeli dveře a v nich stál Tom. Přišel ke mě a koukal na mě s nechápavě překvapeným výrazem ve tváři. Odmítavě jsem zakroutila hlavou. "Teď to nemá cenu řešit...." sklopila jsem hlavu k zemi. "Jak..?.. Jak to myslíš nemá cenu řešit?.. Rozejdeš se se mnou a ani nemůžu znát důvod?" podíval se na mě.
"Tome......když jsem do telefonu řekla "musím si s tebou promluvit.."..nemyslela jsem s dalšíma lidma okolo.." vyčetla jsem mu. "Ok....ale..to jsem ještě nevěděl že uděláš tohle.........proč?...Co..jsem udělal?" naléhal a neustále se mi díval do očí. "Tome....já..-...to je na dlouho.....promluvíme si o tom jindy.....běž.. a.....bav se.." podívala jsem se směrem k restauraci a lítostivě se podívala na Toma. Chudák to celý všechno nechápal. Jen se na mě ublíženě díval a neřekl ani hlásku. "Měj se.." podívala jsem se na něj a lehce se usmála. Pak jsem nastoupila do výtahu a viděla ho za zavírajícíma se dveřma jak tam pořád stojí s rukama v kapsách.

Osud 16.

27. november 2008 at 6:00 | Kačule |  Osud
Lidišky v komentářích minule jsem videla a taky vydedukovala zhe se tesite na dalsi dil jak to vlastne dopadne, tak tady je!

Kapitola 16.- Happyend?"COŽE?! TO PŘECE NEMŮŽETE! MYSLÍTE, ŽE TRÁPENÍ JE ŽÍT? TO TEDA NENÍ!"začnu hysterčit. "Né, trápení je umírat pomalu."řekne paní Jonasová."Tak se s ním rozluč, máš na to tak 15 minut."dodá ještě. A pak oba s doktorem odejdou. "Proč tě chtěj odpojit? To tě nemají vůbec rádi?"říkám, když si k němu sednu a hladím ho po ruce.
Nevím proč, ale začnu mu zpívat NAŠÍ píseň. When you look me in the eyes , na tu jsme poprvé spolu tancovali a řekli si, že to bude naše píseň. Když zpívám refrén. "When you look me in the eyes, And tell me that you love me…." Cože?Kdo je ten druhej hlas, co to zpívá? Vždyť tu jsem jen já a NICK! Cože? On se probral? Ztichnu. Zpívá dál. "Nicku?"řeknu opatrně.