April 2009

Joe Jonas Love Story 40.

29. april 2009 at 14:00 | 3hena3 |  Joe Jonas love story
V predchádzajúcej časti Joe Jonas love story:
Joe a Andrea sú konečne voľný a chalani niečo kujú...
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zvláštnosť a tajomstvo idú ruka v ruke. Niekto je ustaraný kvôli niečomu tajomnému a má silnú túžbu zistiť pravdu. Baby majú práve teraz rovnaký pocit. Niečo vás tlačí k tomu aby ste zistili čo je vo veci. V našom prípade to Sydney nevydržala ako prvá...

V dievčenskom apartáne, 18:00 hod.

SYDNEY: Ok! A je to! Chcem vedieť čo chystajú.
ANDREA: Som si istá, že je to len nejaká obyčajná záležitosť.
MEGAN: Čo ak sa naozaj snažia nastražiť ďalší žart?
ANDREA: No tak ľudia, Kevin povedal, že už nič také neplánujú. Mala by si veriť jeho slovám, Megan. A aj práve kvôli tomu, že s ním chodíš...

Nick Jonas: Basketball

28. april 2009 at 22:31 | Zdeninka

Znělka k Růžovému panterovi na NOVĚ

28. april 2009 at 21:00 | Rendík

Muhahahaaa .... lidičky!!!

Koukala jsem se na TV a co tam najednou neslyšim, nějaká známá znělka ... zrovna dávali během reklamy na nově ukážky na Růžovýho pantera, tak natočim ušička a co?!!! HRÁLI TAM TIME FOR ME TO FLY!!!

No to vám mi byl šok, ale ani nevíte jakej :DD hlavně příjemnej :)

Tkž příště nepřepínejte reklamy na nově, teda spoň do soboty ;D

(je to jen znělka, co tam dala nova, ne jako oficiální song k filmu :))Velká ztráta 7. The End

28. april 2009 at 15:50 | Lejjuša
Díl 7
Domů jsem se loudala snad jak nejvíc to šlo a jenom uvažovala nad Nickem, který pro mě udělal všechno a ja jsme mu to takhle oplatila.Když jsem došla domů samozřejmě bez nálady zapla jsem si hned internet a čekala jestli se Nick ozve sice bylo to ani ne hodinka co jsem ho neviděla, ale tak jsem si přála aby mi napsal nebo zavolal. Dokonce jsem nechala zaplé ICQ, telefon vedle hlavy mi ležel když jsem usla jenom abych slyšela, že mi napíše.,, Vstávej" někdo mě budí a to někdo bude nejspíše teta ,, Je tady?" hned ze mě vyrazilo ,, Ne Nick tady není ale pojď na snídani"Jsem si mohla myslet žádný vzkaz ani zmeškaný hovor myslel to snad vážně že už mě nechce vidět?Celý den jsem strávila tím, že jsem ležela na zahradě a vzpomínala.(to ne co jsem to udělala vždyť já ho mám ráda , je mi sním dobře, on jediný mě uměl dostat z té krize co jsem měla po smrti rodičů, musím za ním aspoň zajit a omluvit se mu za všechno co jsem udělala.) Hned jak mi tyhle myšlenky proběhly hlavou jsem rychle utíkala k Nickovému domu abych mu konečně vysvětlila t co chtěl slyšet jenže když zvoním nikdo neotevírá.,, jestli hledáš Jeho, Nicka, Kevina tak ti tu nejsou" Křičí na mě sousedka když vidí jak se snažím zničit zvonek neustálím zvoněním.,, A kdy přijedou aspoň" najednou jsem viděla jak se starší paní , která měla na sobě klobouk a kabátek jenom pousmála,, holka ti už nepřijedou …… slyšela jsem že prý ten nejmladší myslím Nick se jmenoval , že chtěl odsud odjed prý to tu nemá budoucnost nevím co je na tom pravdy, ale jejich služebná mi řekla že prý za to snad může nějaká holka"Ne tohle jsem nechtěla slyšet , za to můžu já ….. To mi nemohl udělat . chtělo se mi neskutečně brečet cítila jsem , že jsem zase tam kde jsem byla po smrti rodičů přišla jsme zase o někoho na kom mi záleželo.,, Dobře děkuji aspoň vím, že t nejsou" Řekla jsem starší paní která se potom otočila a pomalu odcházela. Najednou jsme ucítila , že ať se snažím jak chci brečet musím. Jsem hloupá proč jsme mu to neřekla. Pomalu jsem šla domů když jsem uviděla před sebou jednu ze vzpomínek. Trávník ten stejný strom a patník. Jo přesně místo kde jsme usla a kde jsme poprvé uviděla Nicka. Sedla jsem si na stejné místi a podívala se vedle sebe do křoví kde byl papír nebo spíše dopis. Bylo tam napsané moje jméno. Samozřejmě, že jsem ho otevřela a ten dopis byl od Nicka
----Dopis---
Ahoj Andrei

Já věděl, že přijdešJ ikdyž já už tu nebudu je mi strašně líto co se stalo,ale včera jsem si uvědomil, že by to nemělo budoucnost ty jsi skvěla holka do které jsem se nejspíše zamiloval , ale ja? Já jsem jenom figurka s kterou jsi hrají manažeři. Včera jsi mi otevřela oči byl jsem zvyklý mít vše co chci a to co jsem chtěl nejvíc jsem mít nemohl.
Doufám, že to nebereš jako pomstu nebo jako , že jsi mi ublížila je to jenom , protože to tak bude lepší. Doufám že teďko nepláčeš to bych si neodpustil chci jenom abys věděla že na tebe budu myslet a co víš třeba se někdy uvidímě a zasmějeme se tomu. Nebo co víš třeba budeš slavná tanečnice a budeš tančit na našich koncertech nikdy nevíš já jenom doufám že tě uvidím a konečně ti dám to v čem nás Joe vyrušil tenkrát u bazénu. A pamatuj to místo kde jsi teď kde jsi se prospala to bude vždycky naše.
Nick
Po dočtení tohoto dopisu jsem byla nad ně prostě přišla jsme o něho svou blbostí. Vždyť ja už nikoho ani nemám přišla jsme o rodinu a teď i o kluka kterého jsem milovala. Proč člověk děla chyby , které nevrátí zpět. A Nicka mi to už nevrátí a rodinu taky ne . Už nikdy…………….. THE END

Jedno setkání, může změnit zbytek života 11.

28. april 2009 at 14:57 | Jaa
Ale Nick byl rychlejší a políbil mě na rty chvíli jsme se jen tak líbali ale pak už jsem mu řekla dobrou.

Ráno

Ráno už byl Nick pryč a já tam našla papír ze vzkazem od Nicka:

Ahoj Jano
Doufám že to co se stalo včera nebereš vážně byli jsme už unavení a nevěděli co děláme . Chtěl jsem ti to říct už včera ale nebyl čas dnes odjíždím na 2měsíční turné pryč .
Doufám že i nadále zůstaneme přátelé !
Nick

Ten dopis mě dostal "já ale věděla co dělám" řekla jsem a náhle se rozbrečela . Hned přilítla sestra a já jí to všechno řekla a ukázala dopis. "to je parchant tahle tě využít" zakřičela a objala mě . Byla jsem na něj naštvaná ale zároveň jsem měla chuť si nafackovat . Nevěděla jsem co budu dělat ale nakonec jsem se rozhodla dělat že se nic nestalo (ale nešlo to pořád jsem na něj musela myslet a uvědomila jsem si že ho miluju!)

NICK

Když jsem se ráno probudil vedle Janči projel jsem si v hlavě co vše se včera stalo. Řekl jsem si že to byla chyba a neposlouchal jsem své srdce které říkalo pravý opak ! Napsal jsem jí vzkaz a i to že dnes odjíždím . Přišel jsem domů a šel jsi sbalit . Kluci se mě vyptávali co se stalo ale já jim nic neřekl . Celé ty dva měsíce mě to pronásledovalo a čím dál víc si uvědomoval že jsem udělal chybu a že Janu miluju!!!!!!

CELÉ TY DVA MĚSÍCE

Jana

Celé ty dva měsíce jsem na Nicka nemohla zapomenou !!! Ale potom co mi řekl jsem se rozhodla na něj zapomenout a tak jsem si našla kluka byl super a dobře jsme si rozuměli chodili jsme spolu na různé večírky a dokonce jsme se spolu i líbali ale na Nicka ne a ne zapomenou furt jsem ho milovala.

Nick

Když jsme přijeli domů byl jsem rozhodnutý zajít za Jančou a vše jí říct to co cítím i to že jsem tenkrát udělal hroznou chybu. Když jsem byl kousek od jejich domu viděl jsem ji jak se tam líbá z nákym blonďákem trhalo mi to srdce když jsem je tak viděl Už jsem se na to nemohl koukat a tak jsem utekl z5 domů.

Hra života 12.

28. april 2009 at 14:50 | Onka |  Hra života

"Začína ti byť zle?" Čo myslí pod pojmom ´zle´ ?
"Z časti." Usúdila som a otvorila som lekárničku nad drvičkou odpadu. Bolo tu neskutočne veľa tabletiek. A aj takých, ktoré na Slovensku nevyrábajú. Vďaka bohu ružové boli len jedny a to tie moje- ibalgin. Vzala som si jednu a zapila som ju pomarančovým džúsom. Vysadla som späť na barovú stoličku a zahľadela som sa naňho. "Prišiel si už na niečo?" Chabo sa usmial. "To by si nechcela počuť." Jemne som prižmúrila oči. "Tak by sme mali niečo vymyslieť." Zamyslel sa a zdvihol ukazovák na znak, že mám chvíľu počkať. Usmiala som sa a upierala som naňho pohľad.


Joe při cestě na večeři (26.04.2009)

28. april 2009 at 14:37 | Rendík
Na cestě na večeři společně s Lisou z The Veronicas


Barry J Holmes pro PR Purposes

28. april 2009 at 14:03 | Rendík
takový kluci malý ušatý :DD