June 2009

Ben Watts Pro Seventeen

27. june 2009 at 12:47 | Zdeninka
Narozeninové překvapení 9.

26. june 2009 at 15:51 | kotas.2005
Asi za půl hodiny se Joe a Barča vrátili se čtyřmi kufry. "TAK JO, MÁŠ VŠECKO?" zeptala se Barči starostlivě její mamka, když jsme nastupovali do auta a nakládali kufry. "ASI JO…" řekla Barča se slzami v očích. "TAK… AHOJ… A NAPIŠ" objala ji Barčiněna mamka. "JO, NEBOJ" řekla jí s pláčem Barča. "A KDYBY TĚ TEN JOE, NEBO JAK SE JMENUJE, NĚJAK OBTĚŽOVAL… IHNED MI ZAVOLEJ… JÁ HO PŘIJEDU SROVNAT" zkoušel Barču rozesmát její taťka. "DOBŘE. ALE MYSLÍM, ŽE TO NEBUDE POTŘEBA… JOE JE SPRÁVNEJ KLUK" řekla s uslzeným úsměvem Barča. "TAK AHOJ" zamávala jim ještě Barča, když byla v autě a měla otevřené okýnko. "AHOJ" zamávala jí se slzami v očích její mamka. "A NAPIŠ" křikla na ni ještě, když jsme se rozjížděli. "JO, URČITĚ… PÁ…" zavolala na ně ještě Barča a už jsme jeli.
Asi po patnácti minutách jsme dojeli k nám domů.


Soutěž o nej. Mr. YoutuBe 2009

26. june 2009 at 15:50 | Zdeninka
Tohle mi poslala Terezka na e-mail.. za tuhle informaci jí děkuju za všechny fans.. :)

----------------

Ahoj,
na YouTube je teď soutěž Mr. YouTube 2009 a Jonas Brothers jsou nominováni! Tak dej pls na svůj (úúúúžasnej!) blog tenhle odkaz:http://www.youtube.com/watch?v=LoIAv70TaHA
a řekni, že se jen píše dolů pod video Jonas Brothers. Bylo by to super kdyby vyhráli!!! Tak pls dej to na blog!

Dík moc!

Terry♥♥♥

Joined us Angel 2.

26. june 2009 at 15:48 | Terušik |  Joined us angel

Ráno: Zobudilo ma hlasné twit twit sms...:D "Ako niekto nemôže spať o 11 ráno. "povedala som si. Vypla som mobil a spala ďalej. Zobudila som sa trošku pozde. No vo veľkom meste ako je New Jersey a cez prázdniny a pri 16 ročnom dievčati ako som ja to nie je divné. Aspoň dúfam. Bola 1 hodina. Troška ma prekvapila tá sms...Bola od Alex.....ČO ROBÍŠ...ANI MI NENAPÍŠEŠ A ANI NEZAVOLÁŠ.ČÍTALA SOM ŽE NICK JONAS MAL NEHODU.TAK PRE MŇA NEZABUDNI PRÍSŤ .PAPA CMUK.....Keby tá len tušila :D Ako inak mala som od nej zmeškané hovory. No posledná sms ma trošku viac prekvapila. Bola od Nicka Jonasa. JAK DE POZEMSKÝ ŽIVOT ANDELE?O TEJ 4 SOM U TEBA AKO NA KONI. PREBEREME TVOJU ODMENU.

Narozeninové překvapení 8.

25. june 2009 at 19:46 | kotas.2005 |  Narozeninové překvapení
Po dvou dnech mě propustili z nemocnice. Zítra sem už měla jet domů, jenže nemohla sem opustit Nicka. Milovala sem ho. S Barčou sme se teda rozhodly, že po telefonu zdělíme jejím a mým rodičům, že se přestěhujeme do Ameriky. S lítostí v hlase nám to dovolili.

Pak sme tedy musely letět do České republiky rozloučit se s našimi rodiči a s kámoškama ze školy. Letěli s náma i Kevin, Joe, Nick, Džesika (s tou se seznámil Kevin během času, když sem byla v nemocnici) a nakonec i Frankie, protože strašně moc chtěl vidět, jak to v České republice vypadá a tak sme se ho u paní Jonasové, která stále byla proti a se kterou sme se seznámili, když mě propustili z nemocnice, zastali.

Londýn - (15.06.2009)

24. june 2009 at 19:56 | Zdeninka

Narozeninové překvapení 7.

24. june 2009 at 19:45 | kotas.2005
Barča jen zasněně stála na místě a nevěřila svým očím… (něco jako já, když jsem ve svém pokoji uviděla Jonas Brothers:-))) První, kdo se jí představil, byl (dle mýého očekávání) Joe. "AHOJ, JÁ SEM JOE", řekl Joe šťastně a nasadil ten nejokouzlující výraz, kterej sem kdy viděla… Hned sem poznala, že Joe je z Barči úplně vedle… "AHOJ, JÁ SEM BÁRA" řekla Barča, a já na ní poznala, že je z Joa taky úplně na větvi, a ať mi neříká, že ne, na to ju znám až moc dobře…;-), protože když jsem byla ještě doma v České Republice, vždycky když viděla Joa v časopise nebo tak, byla úplně hotová…:-) Když se Kevinovi zdálo Joovo seznamování až moc dlouhý, nenápadně si odkašlal… "EHM… JOE??" Joe se vytrhl z rozjímání a já měla co dělat, abych nevybuchla smíchy, protože kdybyste viděli, jak se tvářil! Bylo to, jako byste potkali toho nejzmatenějšího člověka s laškovným výrazem, kterýho jste kdy viděli…:-)) Kevinovo a Nickovo seznámení bylo o něco rychlejší, takže sme pak měli dost času na povídání…