July 2009


Ben Ritter Photoshoot - New York

31. july 2009 at 15:22 | Zdeninka


Kluci ve Philadelphii (23.07.2009)

31. july 2009 at 14:59 | Zdeninka

Joe Jonas Love Story 41.

31. july 2009 at 14:36 | 3hena3 |  Joe Jonas love story
V predchádzajúcej časti Joe Jonas love story:
Popoluška, Snehulienka a Šípková Ruženka? Čo majú chalani za ľubom?
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Naše baby išli teda dolu do haly aby našli "sedem trpazlíkov". Dali im 7 kúskov puzziel a potom sa všetky tri posadili ku stolu a začali ich skladať. Bola to mapa, ktorá ich mala priviesť ku chalanom, ale oni jej nerozumeli. Našťastie ich prišla zachrániť ich "Víla kmotrička" - Damien.

DAMIEN: Tak, vidím, že ste už poskladali tú mapu.
ANDREA: Hej. Len máme menší problém, že ešte stále nevieme, kde sú.
DAMIEN: Uch! To musím urobiť všetko za vás?

Jedno setkání, může změnit zbytek života II. 2.

31. july 2009 at 14:31 | Jaa
Jedno setkání může změnit zbytek života II. 2dílek

Jana

Ty tři dny utekli hrozně rychle a já už stála na letišti se svými kufry a přemýšlela jestli mám vůbec letět. Ale jo ani jsem se nestačila rozkoukat a už jsem byla na letišti v Americe a hledala svoje rodiče, kteří tam na mě měli čekat. Pomalu jsem se rozhlížela a pak je spatřila "Mami !!" zavolala jsem a ona i s taťkou se na mě otočili "Jani" zvolali a když jsme k sobě doběhli objali se "Konečně hrozně moc se nám stýskalo"řekli radostně a mamka se z toho rozbrečela "mami nebreč dyť jsem tu"-"to jo ale já brečím radostí dyť jsem tě neviděla 3 měsíce nebo kolik "řekla a usmála se štěstím "mami kde je Lůca?" -"říkala že počká doma a nevím to jistě ale myslím že ti chystá večírek na uvítanou protože říkala jestli by jsme kolem osmý hodiny nemohli někam odejít a tak jsme pozvali Jonasovi na večeři" jen co řekla Jonasovi ztuhla jsem protože při tom se mi vybavil jeden člověk a jeho jméno. Já vím když jsem byla v ČR byla jsem rozhodnutá Nickovi říct že ho miluju a že s ním chci být ale nevěděla jsem jestli on bude chtít a jak mu to mám říct a tak jsem na to nemyslela a doufala že to čas ňák vyvrbí. Když jsme přijeli okolo 7h domů vrhla se na mě ségra

Blessing in disguise 8.

31. july 2009 at 14:28 | verca.koci123
blessing in disguise...8.


Rozhodla jsem se, že zkusím Joea ignorovat, ale bude to pro mě dost těžké.Ach jo nechce se mi to přiznat,ale nejspíš jsem se zamilovala.A to až po uši.Proč se tohle musí stát zrovna mě?To je snad poprvé co se mi něco takového stalo,opravdu poprvé.Doteď sem měla kluka vždycky jenom ráda.A já se zamiluju zrovna v takovýhle situaci a aby toho nebylo málo tak do slavnýho zpěváka o kterym sní tisíce holek a on by si měl vybrat zrovna mě?BLBOST!Co si to tady namlouvám!!!
"Deni to přece není pravda!Vždyť máš taky kamarády."
"Jo asi dva,zatímco ty si známá a oblíbená v celý škole.A teď si chvíli v Americe a už tě obletuje jeden z nejlepších(nebo spíš nejlepší)zpěvák Hollywoodu.Kdyby si věděla jak já ti závidím."
"Musim ti říct,že nemáš co.Ale mám nápad!"
"Jo a jakej? Co zas ta tvoje chytrá hlavinka vymyslela za blbost?"
"Hahaha!Co kdybysme Joea nějak přiměli, aby si tě oblíbil?Pak by z toho mohlo bejt i něco víc!"
"To by si pro mě vážně udělala!"
"No jasný!" potvrdila jsem s těžkým srdcem.Vzdávám se bez boje,fakt statečný.
"Děkuju ti sestřičko moje!" vykřikla už s úsměvem na tváři Deni a objala mě. "Tak jdeme hrát tu schovku ne!Bude to skvělá příležitost! Budu Joeovi v patách!"
"Tak dobře!"

Moje záchrana...živelná pohroma 12.

31. july 2009 at 14:27 | Kajick*LJB4E
Název- Moje záchrana..živelná pohroma!!
Díl-12.
Autor-Kajick*LJB4E


mooc děkuju za komentáře…tady máte další dílek…:-)

Moje záchrana … živelná pohroma!!12.

JOE

Vešel jsem do šatny a uviděl jenom Kevina. "Hej Keve, kde je Nick?"-"Teď se sprchuje, proč?"-"Nadával Kláře."-"Cože? Nick? Že nadával Kláře?"-"Jo, proč se tak divíš?"-" No jen mě to překvapilo." V tu chvíli přišel Nick. "Hej Nicku, můžeš mi vysvětlit, proč nadáváš Kláře?"-"Cože?"-"Seš hluchej? Ptám se tě proč nadáváš Kláře?"-"Já jí nenadávám."-"Jo? A proč teda stojí uplně mimo za dveřma a brečí?"-"Cože? Že brečí?" Přiskočil ke dveřím, otevřel, ale ona tam nebyla.

KLÁRA

Kluk z letiště 19.

31. july 2009 at 14:25 | Propanka |  Kluk z letiště
Natočila jsem si budíka na sedm hodin. Pak jsem šla udělat ranní hygienu, obléct se. A teď snídám. "Tak co holky už se těšíte??" Zeptá se taťka. "Moc." "Ale buďte hodné, poslouchejte Denisu a Kevina a …….. Však víte, jak se máte chovat." Poučuje nás taťka. "Ano tati." "Baruš, sbalila sis všechno?" "Ano mami." "Někdo zvoní." "Hele už jsou tady." Vykouknu z okna. Renča šla otevřít. Ze dveří vyběhl Jerry ven. "Jerry pojď sem." Rozeběhne se za ním. Já vyskočím ze židle a ženu se za Renatou. "Jerryčku pojď sem." Ale on si mně doslova nevšímá. Běží přes silnici a já se ženu za ním. Joe mně předběhne a chytne Jerryho, zrovna ve chvíli, když by ho přejelo auto. Řidič auta začne nadávat jak dlaždič. "Co si jako ten kluk myslí, že si vběhne na silnici a já, kdybych to nedobrzdil, tak bych tě přejel a zavřeli by mně. Joe se tomu pánovi omluví. "Hele nejsi ty ten kluk z jedné skupiny?" "No jsem." "Nechceš se mi tady podepsat??" To už k nim dojdu já a Joe mi podá Jerryho."Ehm nemáte propisku?" Zeptá se Joe toho chlapa. Pak přijde Nick s Kevinem.

Joined us Angel 3.

31. july 2009 at 14:25 | Terušik |  Joined us angel
Ďalšie dni boli super. Prežila som ich s Nickom. Stali sme na naj kamarátmi. Mohla som mu povedať všetko. No stále som sa obávala jednej veci. A tá sa stala tento deň. Boli sme na prechádzke. A moja nočná mora sa splnila. Bola som hladná. "Nick....hmmm je mi to blbé ale ja-ja som trošku hladná...Nemôžme ísť niekde niečo zobnúť kým príde Joe a Alex?" opýtala som sa a nahodila výraz ktorý naznačoval že sa cítim blbo. "Jasné prečo nie...Aj ja som nejaký hladný." povedal a široko sa usmial. Toto ma trošku viac prekvapilo. Berie to v pohode. Len teraz až kým neuvidí čo všetko zjem. :D Tak sme si teda išli kúpiť hamburger. Tak povediac začala som ho do seba tlačiť :D "Wow ešte nikdy som nevidel dievča jesť s takým nasadením." povedal a usmieval sa. "Ja viem, aj sa za to strašne hanbím, ale nejde to nejesť pomalšie. Ja tak jem od mala." povedala som a tvárila sa strašne :D "To je v pohode...Vieš mne sa to svojím spôsobom aj páči. Radšej dievča čo rado je ako keby si mala mať anorexiu." povedal. "Čože??? Nechápem.." povedala som naozaj nechápavo. "To vieš nemám rád dievčatá čo keď beriem do reštaurácie tak si vyberajú jedlá čo sú diétne a celý večer kecajú o tukoch a vitamínoch. Zase od teba by som čakal, že povieš teraz, že to nechceš." povedal a smial sa.. A ja neviem na čom. "Čo je zase smiešne??" spýtala som sa podráždene. "Máš tu kečup." chichtavo povedal a naťahoval ku mne ruku. Z kútika úst mi zotrel kečup. Cítila som sa tak trááááápne. No on asi nie len sa začervenal a usmieval sa na mňa. Jeho nádherné čokoládové oči pozerali do tých mojich. No spravila som to čo vždy. Pozrela som do taniera. On sa len zasmial a jedol ďalej. Ááá to mäso asi presolili. "To mäso je nejaké slané.." po vedal. "Práve som to mala na jazyku." zasmiala som sa. Dopchali sme sa a išli pre tých dvoch bláznov. "Kde ste vy dvaja tak dlho??" opýtal sa Joe. "Boli sme sa napapať pekne presolených hamburgerov :D" povedal Nick a my dvaja sme sa smiali. Nikto nechápal na čom. "Mali ste prísť skôr.. Ja to tu s ňou neviem vydržať." povedal a ukázal hlavou na Alex. Tá sa len usmiala a zakývala Nickovi. Mám ju rada ale poznám jej povahu."Nepáčila sa ti ona náhodou.." povedala som a zachichotala som sa. Joe na mňa pozrel vražedným pohľadom a povedal : "Mám jej dosť." povedal a nastupoval do auta. My dvaja bez slova tiež. Alex len dobehla. "No asi by som mala ísť domov." povedala smutne. Troška som zosmutnela. A asi som to dala najavo aj na mojej tvári. Nick si to všimol a hneď reagoval : "A prečo musíš ísť?" spýtal sa s umelým náznakom zvedavosti