August 2009

T-music Hitparáda - 2. týden

28. august 2009 at 11:05 | Zdeninka
Určitě jste si všimly, že v minulém týdnu byl do Hitparády T-music Chart zařazen i Videoklip Fly with me. Hned 1. týden se umístil na 1. místě a jak to dopadlo tento týden? Jonas Brothers nesestoupili ani tento týden a udrželi se na krásné 1. příčce :)

Hlasovat můžete ZDE ........

Narozeninové překvapení 13.

21. august 2009 at 23:03 | kotas.2005 |  Narozeninové překvapení
Po snídani sme všichni šli na to školní hřiště. Věřte, nebo ne, ale celej koncert sme museli zařídit sami. Teda s pódiem nám pomohli lidi, kteří byli najatí u pana starosty. Ale jinak to byla všechno naše práce. Když bylo pódium hotový a všecko ostatní přichystaný, bylo asi 10 hodin. Kluci začali zkoušet. Hřiště bylo za školou, takže nebyl žádnej jinej přístup, než přes školu, což znamená, že sme se nemuseli bát pouličních čumilů. Já s Frankiem, s Barčou a s Jessicou sme seděli před pódiem jako diváci a pozorovali kluky. Při zkoušení sme si užili i spoustu legrace, protože třeba když vcházel Joe, zakopl na schůdcích nebo o kabely a vždycky nasadil takovej výraz, kterej všechny nutil, aby se začali smát…:-D
No, ani sme se nenadáli a koncert měl přijít. Kluci byli v zákulisí vyrobeného z plátna. Mezitím se na hřišti sešli lidi a mezi nimi i holky, který sme osobně s Barčou pozvaly. Byly sme s klukama a s Jessicou v zákulisí, ale potom sme nenápadně vyšly a namířily si to k holkám. "AHOJ" pozdravili nás sborově, když nás uviděly. "AHOJ" odvětily sme jim s úsměvem. "TAK CO JE TO PŘEKVÁPKO, KTERÝ NÁM NECHCETE ŘÍCT?? TADY BUDE NĚJAKEJ KONCERT, NEBO CO??" zeptala se nás jako první kdo jinej, než Hanka…B-) "JO… ALE KDO BUDE VYSTUPOVAT, VÁM NEŘEKNEM… TO BY PAK NEBYLO PŘEKVAPENÍ…" řekla Barča tajemně. "NO TAK, PROSÍM…" žadonila Hanka. "NO DOBŘE, ALE RADŠI SE NĚČEHO CHYTNI, AŤ TADY SEBOU NĚKDE NELISKNEŠ, PROTOŽE TO BUDE ŠOK…" prodlužovala to schválně Barča. Hanka si vzala do ruky mobil. "NO, UŽ SE DRŽÍM…. TAK MI TO KONEČNĚ PROZRAĎTE…" vyhrkla celá nedočkavá. "NO DOBŘE… HELE A FAKT SE DOBŘE DRŽÍŠ??" napínala ji dál Barča. Vypadalo, že ji to baví:-)). "BÁRO, PROSÍM…" žadonila Hanka už trochu nervózně. "BUDOU TADY VYSTUPOVAT…" Barča se odmlčela. "JONAS BROTHERS…" dokončila sem za ni větu. "COŽE?? TO NENÍ MOŽNÝ!! … VY SI ZE MĚ URČITĚ DĚLÁTE PRDEL, ŽE JO??" řekla Hanka s otevřenou pusou. "NE FAKT… BUDOU TADY VYSTUPOVAT JONAS BROTHERS" přesvědčovala sem ju. "TAK TO JE TEDA NĚCO…" vydechla Hanka. "NO, TAK DÁVEJ POZOR, PROTOŽE ZAČÍNAJÍ…" řekla sem jí a ukázala na jeviště.
První vešel Joe. Po něm Kevin a poslední vešel Nick. Hanka na ně zírala s tupým úsměvem. "AHOJ, JÁ JSEM JOE" pozdravil diváky Joe. Dav začal šílet. "CHTĚLI SME VÁS TROCHU PŘEKVAPIT… DOUFÁM, ŽE STE RÁDI…" Dav začal naráz řvát jóóó!!. (Hanka pořád stála s tupým úsměvem) "NAZDAR… SEM KEVIN… ALE TO VY JISTĚ VÍTE…" zamával publiku Kevin. (Hanka měla pořád na tváři tupý úsměv…) "AHOJ… JÁ SEM NICK… NO, ALE KONEC PROSLOVŮ, PROTOŽE TY MI MOC NEJDOU" zavtipkoval. (Na Hančiněné tváři se tupý úsměv změnil na šílený výraz šílené fanynky) "JDEME NA TO!!" zakřičel Nick a začal hrát na kytaru. Hráli písničku Burnin´ Up. Když byla pasáž, kde Nick zpíval "for you baby", tak ukázal na Hanku. Ta se začala červenat, nasadila blažený výraz, zvedla oči v sloup a lištila sebou na zem. Omdlela. Nikdo si toho kromě mě, Barči a kluků na pódiu nevšiml. Nick se zatvářil nervózně. Já sem se na ně koukla s výrazem, že se nic neděje, ať hrají dál. Kluci to naštěstí pochopili.

Send it On

21. august 2009 at 17:00 | Zdeninka
A word's is just a word
'Til you mean what you say
And Love isn't love
'Til you give it away
We've all got to give
Yeah something to give to make a change

Send it on
On and on
Just one hand can heal another
Be a part
Reach your heart
Just one spark starts a fire
With one little action
The chain reaction will never stop
Make it Strong
Shine a Light and Send it On

Just smile and the world will smile along with you
That small act of love
Is spent for one to become two
If we take the chances
To change circumstances
Imagine all we can do
If we...

Send it on
On and on
Just one hand can heal another
Be a part
Reach your heart
Just one spark starts a fire
With one little action
The chain reaction will never stop
Make it Strong
Shine a Light and Send it On
Send it on

There's Power in all of the choices we make
So I'm starting now there's not a moment to wait
A word's just a word
'Til you mean what you say
And love isn't love
'Til you give it away

Send it on
On and on
Just one hand can heal another
Be a part
Reach your heart
Just one spark starts a fire
With one little action
The chain reaction will never stop
Make it Strong
Shine a Light and Send it On

On and on
Just one hand can heal another
Be a part
Reach your heart
Just one spark starts a fire
With one little action
The chain reaction will help things start
Make it Strong
Shine a Light and Send it On
Shine a Light and Send it On
Shine a Light and Send it On

Narozeninové překvapení 12.

20. august 2009 at 7:00 | kotas.2005 |  Narozeninové překvapení
Když už bylo docela pozdě, šli sme si lehnout. Já s Nickem sme měli manželskou postel a Frankie měl postel hned u té naší. Teda řeknu vám, že Nick když spí, tak je jak nemluvněJ Chvíli po té, co usnul Nick, usnula sem i já. Najednou sem cítila, že mi někdo třese ramenem. Otevřela sem oči. Nademnou se skláněl Frankie. "CO JE?" zeptala sem se ho rozespale. "MNĚ SE TADY ŠPATNĚ SPÍ. JÁ SE TADY BOJÍM… MŮŽU JÍT K VÁM DO POSTELE??" zeptal se mě roztomilým hláskem. "TO VÍŠ, ŽE JO. POĎ" usmála sem se na něho a nechala ho, aby mně přelezl a lehl si mezi mě a stále spícího Nicka. "DOBRÝ??" zeptala sem se ho, když se uvelebil. Místo odpovědi sem uslyšela spokojený oddychování. To jsou zlatíčka… Pomyslela sem si, než sem usnula.

Ráno nás probudil budík, kterej sem nařídila na svým mobilu na osm hodin. Lépe řečeno písnička Play My Music. Když sem otevřela oči, Frankie ležel na břichu, hlavu měl otočenou obličejem ke mně, pravou ruku měl položenou na mým obličeji a levou měl podél těla a spal. Opatrně sem mu sundala ruku z mýho obličeje a vypnula budík. Vstala sem a počítala s tím, že se proberou i kluci, ale ti dál spokojeně spali. Ale v jakých polohách! Frankieho sem už popisovala, ale Nick taky neležel zrovna přirozeně.J Ležel na pravým boku, pravá ruka mu visela z postele, levou měl položenou na těle a levou nohu měl pokrčenou. (Jo a peřina byla na zemi…:-))) Musela sem se při pohledu na ně usmát. Nejdřív sem šla probudit Nicka. "NICKU…" zatřásla sem s ním něžně. "NICKU…" zopakovala sem. Nick sebou najednou trhl, jak se mě lekl a chudák spadl z postele. To probudilo Frankieho.

Já jsem z něho chytla výtlem a pomáhala sem Nickovi vstát. "DOBRÝ RÁNO" popřála sem jim se smíchem. "DOBRÝ RÁNO…" odvětili mi kluci."FRANKIE, CO DĚLÁŠ V NAŠÍ POSTELI??" podivil se Nick, když se trochu vzpamatoval. "JÁ SEM SE TADY BÁL, TAK JSEM SI ŠEL LEHNOUT K VÁM…" řekl Frankie nevinně. "TYS SPAL, KDYŽ SI K NÁM ŠEL LEHNOUT" potvrdila sem Nickovi Frankieho tvrzení a dala mu pusu. "A TOS MUSEL BUDIT RENČU?? TOS NEMOHL VZBUDIT MĚ?? TY SEŠ TRDLO…" zasmál se Nick a rozcuchal Frankiemu vlasy. "NEJSEM, TEBE BYCH STEJNĚ NEVZBUDIL, TY VŽDYCKY SPÍŠ JAK ZAŘEZANEJ…" odvětil mu Frankie. "TAK A TEĎ TI TO NATŘEL…" zasmála sem se jim a dala sem Nickovi znova pusu. "NO JO, TAK SEM BYL UNAVENEJ…" odvětil Nick a při tom si bral ručník. "POČKEJ JAKO, KAM SE ŽENEŠ?? DÁMA MÁ PŘEDNOST NE?" zeptala sem se ho se sladkým úsměvem a laškovným kukučem, který měly způsobit, že mě Nick pustí do koupelny jako první. "NO JO, JÁ SEM ZAPOMĚL… ALE TYS ŠLA PRVNÍ DO SPRCHY VČERA, TAKŽE TEĎKA TOHLE PRAVIDLO NEPLATÍ…" usmál se na mě šibalským úsměvem a zmizel v koupelně. Já sem teda zatím pomohla Frankiemu ustlat postele. "TAK, UŽ MŮŽEŠ…" dal mi pusu Nick, který právě vylezl z koupelny. "NO, DĚKUJU…" odvětila sem mu a zmizela ve sprše.

Kluk z letiště 28.

20. august 2009 at 7:00 | Bája |  Kluk z letiště
Předem se chci omluvit za to, že jsem z Demi udělala takovou….. no sami uvidíte. Ne, že bych proti ní něco měla.... to ne, ale zrovna se mi hodilo udělat z ní takovou hysterickou ………. Takže koho se to dotklo (nebo dotkne, pač jste to ještě asi nečetli) předem se vám OMLOUVÁM!!!!

Po koncertě musel Joe Nickovi vysvětlovat, co ta pusa měla znamenat. Joe řekl, že to bylo jako součást písně a Nick to po dlouhém ujišťování vzal. Kevin nám teď vyprávěl, jak na autogramiádě po Joovi někdo hodil papírek od čokolády. "Byl to jakýsi kluk, vytáhl z kapsy papírek od čokolády, zabalil do něj kamínek a hodil do po Joovi se slovy: Tohle máš za Taylor." Popisoval Kevin se smíchem. "To není směšné. Já nejsem žádný odpadkový koš. No jasny proč byste si nehodili po Joovi Jonasovi papírek mu to přece nevadí!!!" Začal se Joe rozčilovat. "Ale Joe, klid." Klidnil ho Frankie. "Já to nemůžu rozčesat." Nick zápasil se svým účesem. Teď vylomil zuby ve hřebínku. "Ukaž." Přijdu k němu a zkusím to já. Bezvýsledně. Teda jeden výsledek to mělo, další dva vylomené zuby ve hřebínku.

Vymněňuje žárovky?! 2.

19. august 2009 at 23:09 | Zdeninka
Pavlin
No to je teda gól, já půjdu na koncert Jonas Brothers. Asi jsem se zbláznila. Jdu na skupinu, která se mi nelíbí. Jo, určitě jsem se zbláznila, asi se vymluvim a Susanahh nic neřeknu. Jenže to neuvidim Nicka a ten se mi, přiznávám, líbí.
--- Tak nádhera, říkáš!? ---
Moje alternativní já se ozvalo. Zavrtím hlavou nad svojí pošahanou psýchou, ve které se už radši nikdo nehrabe. Poslední doktor, kterej to zkusil skončil na vlastní klinice jako blábolící troska. Nojo, bylo mi osm, co chcete, teď bych byla opatrnější a nenechala ho zbláznit. Taťka tehdy děsně zuřil...
Zamířím do koupelny a nechám se zbičovat proudy vody a zavírám oči. Od malička jsem náchylná ke snění v koupelně, takže na sebe nechám padat vodu a přestávám myslet. Znovu si vybavím valčík a Nicka. I to jak nás mistr donutil tančit se správným, těsným postavením. Vybavím si znovu oči, rty........... Co se to sakra se mnou děje! Zděsím se sama nad sebou. Rezolutně vypínám sprchu a oblékám na sebe pyžamo. Modré s medvídky. Já vím, příšerně dětské, ale prošlo se mnou vším. Každým táborem, výletem, mojí první vědeckou presentací..... prostě vším.

Nový Design..

19. august 2009 at 19:34 | Zdeninka
Tak sem se konečně dokopala změnit grafiku tohodle webu :) Taky už bylo na čase, v červenci oslavila tato stránka krásný 1 rok strávený a navštěvovaný vámi... Takže si to zasloužila :) No, je to pouze na zvyku a než se nadějete, bude tu další design, kdy..? To netuším :) Takže doufám, že se zalíbí :) mějte se krásně a Děkuju, že jste celý ten rok pořád se mnou.. =*

Jak se točil "Send It On" Klip

16. august 2009 at 22:07 | Zdeninka

Innocent lies 19. díl

15. august 2009 at 22:57 | Tejuschka |  Innocent lies

"Čau.. co co.. co tu..." koktal jsem zmateně. Takovou návštěvu jsem OPRAVDU nečekal.
"Věř, že kdyby to nebylo vážný, tak tu nejsem..." byla v obličeji tak chladná...
"A... aha..." dostal jsem ze sebe. Cítil jsem se jako, když jsem jí šel požádat o první rande. Zhluboka se nadechla a vydechla.
"Mám pozitivní těhotenský test." řekla po krátké odmlce.
"Cože?" čekal jsem cokoliv kromě tohodle. "To znamená, že..." stále jsem tomu nemohl uvěřit.
"Že jsme nepoužili ochranu!" zatla ruce v pěst. Musí to být pro ní hodně těžké. Jestli ovšem ke mně ještě něco cítí...
"Ale... zašla jsi k.. ehm.. odborníkovi? Slyšel jsem, že tyhle testy nejsou stoprocentní." pokrčil jsem rameny. Nic jiného mě v téhle situaci nenapadlo.
"Většinou se nemýlej, ale jestli mi nevěříš, tak tam zajdu a přinesu ti papír!" stáhla obočí. Asi jsem jí urazil.