January 2010

Je to takhle správně? 8.

16. january 2010 at 15:48 | Ka.S.
Je to takhle správně? 8.
"Chtěl bych,aby si přišla na náš další koncert.Teda pokud chceš…" řekl znenadání.
"No já nevím,to víš,nevím za jak dlouho se uzdravím a pak chci dohnat tréninky v tenise.Ale kdybych vše stíhala a trenér mě nezmordoval,tak bych mohla přijít." Pousmála jsem se.
"Dobře.No asi už půjdu.Máme ještě s klukama nějaký rozhovory,takže…" omluvně na mě kouknul.
"Jo,tak to jo.No,díky,že ses tady stavil."
"Klidně přijdu i zítra." Pokrčil rameny.

Je to takhle správně? 7.

9. january 2010 at 13:48 | Ka.S.
Je to takhle správně? 7.
Ka.S.

Ráno sem se vzbudila a Tara už byla pryč.Na mém nočním stolku ležel vzkaz,že trenér jí vzal na kurty trénovat.Přijde v 11:00.Koukla jsem na hodiny.Půl desátý.Oblékla sem si župan a zalezla do koupelny.Dneska mi bylo líp,ale mohlo by to bejt ještě lepší.Koukla jsem do zrcadla a vykulila oči.
"Upss…"ujelo mi.Kruhy pod očima,bledá tvář a popraskané rty.Opláchla jsem si obličej a vyčistila zuby.Pak jsem opět zalezla do postele a změřila si teplotu.37,3.To ušlo.Zachumlala jsem se do peřiny a zavřela oči.Do 5ti minut jsem usla.
Vzbudilo mě roztříštění něčeho o zem.Prudce jsem se zvedla,což vyvolalo zamotání hlavy.Otočila jsem se směrem,odkud jsem slyšela rachot.Tara se skláněla nad rozbitým talířem a sbírala střepy.
"Prosím tě,co děláš?"vyjekla jsem a vyskočila z postele,abych jí pomohla sebrat pár střepů.
"Chtěla jsem ti přinést snídaňooběd,ale jaksi se to nepovedlo."pokrčila rameny a stydlivě se na mě usmála.Obrátila jsem oči v sloup.
"Nepořezala ses?"

Hra života 22.

9. january 2010 at 13:47 | Onka |  Hra života

"Za teba by som sa nikdy nehanbil. Ani keby si bola celá od blata a jedla pod stolom zo zeme."
"No hej... To sa mi stáva často." Uznanlivo som prikývla.
"Simi,... vždy ťa budem ľúbiť. Rozumieš ma?"
"Hm."
"Rozumieš ma?" Zopakoval.
"Áno!" Prikývla som.
"Aj tak ťa niečo trápi."
Css. Keby vie, čo všetko ma teraz trápi... "Bojím sa, Joe. Ja... nie som dokonalá. Ja... proste sa bojím." Vyjachtala som zo seba.
Objal ma. "Nemusíš sa báť. Nemysli si, že teraz budeme len s novinármi. Chvíľu budeme ešte tu, a potom sa vrátime späť do Hnúšte. Všetko bude tak, ako doteraz."
Obavami sa mi stiahli tvár.

Butterflies 6.

9. january 2010 at 13:46 | Nickotinka
ButterfliesV minulém díle: Angie s Nickem se proběhli a Angie zjistila, že má z kouření zničený plíce, protože u běhu nemůže popadnout dech. V noci ji překvapil Joe, který si myslel, že Angie je Mary a začal ji líbat. Pak spolu čekali na Mary, která dorazila, ale....byla v šoku a plakala. Když Angie zjistila co jí Jesse udělal tak se rozhodla ho jít vykastrovat...

NICK:
Slyšel jsem hrozný křik od domu Angely tak jsem se sebral a jen v kraťasech šel zjistit co se děje. Uviděl jsem dvě siluety na verandě a tak jsem se za nima rozběhnul.
"Hej, lidičky co se děje? Zbláznili jste se? Někdo chce spát!" vyjel jsem na Joa a Angie.
V ruce měla pušku a nůž.
"Angel polož to na zem!" řekl jsem jí.
"Ne."
"Ty se chceš zabít?"
"Ne."

Splň si svůj sen II. 9.

9. january 2010 at 13:45 | Nickotinka
SASKIE:
Večer Nicka propstili z nemocnice. Byl už v pohodě a měl úžasnou náladu. Po cestě domů jsme se stavili na večeři v KFC.
"Nicku, jsem tak ráda, že jsme zase spolu," vydechla jsem blahem.
"To já taky," usmál se, ale díval se na kuře před sebou. Poznala jsem, že něco není úplně OK.
"Co se děje Nicku?" Svíral mě ten odporný pocit, že si našel jinou holku. Nutně jsem potřebovala vodu. Ne pepsi, ale vodu.
"Já...no víš, naši mi řekli, že....už zítra odlétáme," vzhlédl ke mně smutně.
Oči se mi naplnily slzami. Byli jsme spolu teprve dva dny (když nepočítám týden, který prospal v nemocnici) tak málo času na tak velkou lásku.
"Neplač," stíral mi slzy ze tváří. Ani bych nevěděla, že pláču. Zbývalo nám jen pár minut, pár hodin kdy jsme mohli být spolu.

Joined us Angel 8.

9. january 2010 at 13:44 | Terušik |  Joined us angel

Je krásne ráno. Do izby mi svieti slnko a mne sa nechce vstávať. No musela som. Popri umývaní zubov som myslela na večer..."Bože bol taký sladký keď povedal to že si na mňa počká.." vybrala som kefku z úst. Osprchovala som sa a naraňajkovala. Ani som nestihla znova vybehnúť hore po schodoch a už niekto zvonil.. "Ja otvorím zlato.." zakričal ocko a išiel k dverám. Ja som si zatiaľ išla zahrať na klavíri. Začala som si brnkať. No ak sa to brnkanie dalo nazvať. Bolo to strašné nevedela som čo je to s tým klavírom. Otvorila som ho.

Vždy iná 4.

9. january 2010 at 13:43 | LucinQa:-*
"Hééj.To je obmedzovanie slobody."-povedal vyľakane."A aj tak ti to nepoviem."
"Prečo?"-ja to musím vedieť!
"Lebo!"-odvetil stroho.Wow.
" "Lebo" nie je odpoveď"-povedala som takým istým tónom.Mňa tak ľahko nerozháže.
"Je"-už sa začal hnevať.
"Pre mňa nie je"-a hnevám sa tiež.
"No a?Daj mi ten kľúč."-začínam sa báť.On ma zbije.Mamííí-nie-Steláá.
"Inak čo?"-on ma fakt zbije.


Je jééj :(

6. january 2010 at 21:06 | Zdeninka

Ahojte děvčata! (hošii) =))
Opět se Vám hlásím po několika nečinných měsících... :/ vím, zasloužíme si pěkně do držtičky a nakopat prdelky za to, jak na to kašleme, ale zasloužíte si odůvodnění, i když Vás třeba nebude zajímat. V posledních pár měsících sem měla své osobní problémy a tím pádem sem neměla na nic jiného náladu, potřebovala sem spíš chodit ven a být ve společnosti lidí než sedět doma ..:) ..hold...Může za to "lááska" ;( :-D Ale jak se říká.. do nového roku s čistou hlavou - i když nevím, jestli to tak bude platit i u mě..;)

Hodím to všecno na jednu hromadu a začnu zase makat..teda aspon se snažit něco sem hodit..:) Renatka má dost práce s předmaturitními měsíci co jí ted čekají, takže na to budu sama :) Ale pokusím se Vás zase nena***t :) :D A též bych se měla naučit do nového roku nebýt sprostá :D.. mějte se krásně =)*