May 2010

4. Díl- Faleš

31. may 2010 at 16:54 | Evelína |  Faleš
Takže, omáčka kolem už je hotová, a teď přijdou už na scénu hlavní postavy:D:DKevin, Dani a Riley

31. may 2010 at 16:15 | Anďa

Tuhle fotku jsem si vypujčila od našeho aff Rejkí a L.u.L.u.
Fakt pěkná fotka.
(Krásný Yorkšírek)

Nick na letišti

31. may 2010 at 16:12 | Anďa
1
Sluší mu to, ale řekněte, kdy mu to naposledy neslušelo? =Đ

free image host free image host free image host free image hostfree image hostfree image host

Kluci tančí!

31. may 2010 at 16:05 | Anďa

Nick napsal na Simple Wins

30. may 2010 at 16:33 | hbdelfin
16.května jsme vystupovali pro více než 200 hostů v domě Dannyho Devita and Rhea(y) Perlman na "Rock for Diabetes." Jedná se o sbírku pro Centrum endokrinologie, cukrovky a metabolismu v dětské nemocnici v Los Angeles. Tohle je druhý rok, co jsme to udělali a byli znova honorováni za to, že jsme součástí. Všichni hosté dostali jednu z mých psích známek, aby ukázali jejich pokračující podporu cukrovky. Pokud jste ještě svou psí známku nedostali, určitě jednu seženete na NicksSimpleWins.com.

Data našeho turné byly oznámeny tento měsíc a na zahájení jsme minulý pátek vystupovali na Good Morning America. Nemůžu se dočkat, až vás zase všechny v létě uvidím.

Moje jednoduché vítězství tohoto měsíce - správná strava a dostatek spánku, takže můžu během svých cest zůstat zdravý.

-Nick

O Riley

30. may 2010 at 16:32 | hbdelfin
Kevin Jonas chodíval všude s mladšími bratry Nickem a Joem. Ale teď má 22 letý zpěvák dva roztomilejší doprovázející: šest měsíců jeho manželku, Danielle a jejich štěňátko, Riley.

Oddáni v prosinci, pár si vzal Riley jen pár týdnů po jejich mexické svatební cestě. "Chtěli jsme počkat do půlky ledna, než si jí vezmeme," říká Kevin. "Ale Danielle se na mě podívala a já věděl, že už nevydrží čekat."

Naštěstí pro pár, Riley je taková, jaká doufali, že bude. "Ona je dobrý pes," říká Danielle. "Je klidná, když klidná být má." Ale ne příliš! "Ráda si hodně hraje," dodává Kevin. "Miluje, když jsou okolo lidé. Říká si něco jako, 'Oh, noví kamarádi!' Myslím, že si možná budeme muset pro ní pořídit další štěněte."

Právě teď je Riley spokojená se svými dvěmi lidskými kamarády - vlastně s nimi i spí. "Obvykle spí s námi, mezi našimi hlavami," říká Kevin. "Ale začíná spát taky na konci postele, což je trochu snažší." Také má v rozlehlém domě v Texasu svůj vlastní "hrací koutek."

Ale život nebude k Riley zdaleka tak štědrý, až vyrazí na turné Jonas Brothers po Severní Americe, které startuje 27.července v Dallasu. Kevin obvykle sdílel tour bus s mámou, tátou a třemi bratry (nejmladšímu JoBro Frankiemu je 9), ale tentokrát bude mít palandu pravděpodobně v samostatném autobuse s Danielle a Riley. "Teď máme svou vlastní malou rodinu," říká.

Soundrack k JONAS LA

30. may 2010 at 16:30 | hbdelfin
1.video
01. L.A. Baby
02. Set This Party Off
03. Fall
04. Make It Right
05. Invisible
06. Hey You
07. Your Biggest Fan
08. Chillin' In The Summertime
2.video
01. Critical
02. Drive
03. Things Will Never Be

Už jsem tu

29. may 2010 at 22:03 | Smizuzi
jonas-brothers-cz.blog.cz
sorry že jsem nic nepřidávala ale byla jsem v Anglii.. ale od zítřka už začnu přidávat... teda já odjedu a Joe se rozejde s Demi.. wow! :D

Proč nepřibývají ffky?!

29. may 2010 at 20:00 | Anďa

Tímto článkem vás chci seznámit s okolnostmi a dlvody, proč tu přibývá tak málo nových ffek.

Jednoduchá odpověď:
Můžeme se divit, že to k nám nikdo nechce posílat a já se divím, že dvě snaživé dívčiny to k nám vůbec posílají, když člověk, který si to přečte ani není schopen napsat jediný blbý komentář.
Ano, ono je to pořád o tom samém, o komentářích.
1
Ten článek si přečetlo 12 lidí a komentář napsali jen dva z toho jsem byla jedna já. Fakt to nikomu není trapné asi. Ale mě už trapné je, vás žádat, aby jste psali komentáře lidem, kteří se snaží. Nevím jak to tady dát do pořádku. Vlastně ono už to v pohodě je, to jen asi lidi, co sem chodí nejsou v pohodě. Na jiných blozích komentáře píšete, proč ne tady?
Toto je odpověď proč, je tak málo nových ffek: Nikdo nepíše komentáře, proč by sem lidi posílali své ffky, když tady ani jejich práce není doceněna?To je radši posílat nebudou....

Tento článek vypracovala adminka Anďa