June 2010

One meeting-new start 8. část

30. june 2010 at 16:00 | Wer@
No jo no…kdo tam nestojí, člověk co mi dokázal totálně posrat život. Jen co ho vidím tak moje nálada rapidně klesá. Rychle pryč než si mě i s těmi sluhy všimne, nás všimne.

" Nicku, prosím pojďme jinam." zoufale a nervózně jsem Nicka žádala.

" Proč? Co se stalo?" divil se mé změně chování.

Narozeninové překvapení 19.

30. june 2010 at 14:00 | NJK.girl |  Narozeninové překvapení

Asi po týdnu sme Já, Nick, Joe, Barča, Kevin, Jessica a Frankie vyrazili do zábavního parku. První atrakce, na kterou sme šli, byla samozřejmě horská dráha. Mě s Nickem a Barče s Joem se povedlo najít místa vedle sebe ve dvouch prvních řadách, ale aby Frankie nebyl vedle někoho cizího, Jessica se obětovala a sedla si vedle něho. Jelikož to byla moje první jízda na horské dráze, docela sem se bála. Ale přežila sem to;-). Potom sme šli na takový ty velký rychlý kolotoče, po kterých mi bylo docela blbě a bála sem se… Potom sme si dali cukrovou vatu (kterou má Nick moc rád) no a pak sme šli na autíčka.

One meeting-new start 7. část

29. june 2010 at 16:00 | Wer@
Nick


" Nickuuu. No taaak Nickuu."

" Co je?!" pomalu jsem se probouzel a nade mnou se skláněl smějící se Kevin.

" Kevine, nech mě spát!" řekl jsem rozespale, nemam rád, když mě někdo budí.

" No jsem si všiml, že si měl asi moc hezký sny co? Včera sis to asi musel užít."

" Jo? Podle, čeho soudíš?" tázavě jsem se podíval.

" Celou dobu co si spal tak si se tak blaženě usmíval, stejně jako támhleta hvězda." ukázal směrem na spícího Joea. Přesunuli jsme se k němu, fakt měl takový blažený výraz a pořád říkal jen jedno jméno.

" Lenko." opakoval se a pořád se usmíval. S Kevem jsme zadržovali smích.

" Lenka? Která to zase je?" zeptal jsem se Keva.

" No to je přece kámoška tý tvojí." aha, ani neměla možnost nás seznámit.

" Mimochodem dobrý vkus."

" Ale Kevine…" přerušilo mě zase Joeovo blábolení. Najednou chytil Kevina a začal se po něm sápat, asi s tou domněnkou, že to je Lenka.

" Aaaa Nicku…tak mi pomoc ne?" koukal na mě prosebně, já měl moc práce s tím se válet smíchy na zemi.

" Promiň, pomohl bych ti, ale tolik lásky jsem ještě neviděl." pořád jsem se válel smíchy. Pak už to vypadalo fakt divně tak jsem šel pro kýbl s vodou a oba je polil. Joe se v mžiku probudil a pustil Kevina, oba se na mě vražedně podívali, kdyby se dalo zabíjet očima tak bych nedopadl dobře.

" Dík brácho!" pronesl naštvaně Kevin a vyprskl vodu.


Když už byli kluci suší a byli jsme po snídani přišel za mnou Joe.

" Hele brácho, víš…nemohl by si zavolat Verče a domluvit i s jejíma kámoškama, že bychom šli někam, třeba do kina?"

" Joe, jestli chceš jít s Lenkou na rande tak jí zavolej a jděte samy." poklepal jsem si na čelo.

" Prosím Nicku a neříkej, že by si nechtěl vidět tu svojí krásku." trošku zoufale už se na mě díval.

" No dobře." souhlasil jsem, byl jsem rád že aspoň uvidím zase Verču, včera to byl jeden z nejlepších večerů mého života.


Veronika


" Tak povídejte." ptala jsem se holek, když ke mně přišli abychom si všechno povyprávěli.

" My? Ty vyprávěj." zvídavě na mě koukala Wiky. " O týhle víme, že je zabouchlá." prohodila k Suki.

" Hej, řikej. Co se stalo mezi tebou a Joem?" byla jsem hrozně zvědavá. Tak mi holky začaly vyprávět co s klukama dělali, že si povídali a tak.. Pak že Wiky už musela jít a Kevin musel taky, tak Suki s Joem zůstala sama a ten jí šel doprovodit domů.

"…a pak, když už jsem chtěla jít tak se ke mně nahnul a dal mi pusu." a přitom začala hrozně vískat. Na chvíli jsem myslela, že je v tranzu.

" Takže ti dal pusu a chodíte spolu nebo jak?" njn tak mě to zajímalo. xD

" Já…já nevím, nic mi pak už neřekl, ani nevím jestli se ještě uvidíme." zesmutněla. " Ale bylo to krásný." opět se usmála. Byla jsem za ní ráda, věděla jsem jak moc se jí Joe líbil a teď se jí v podstatě splnil sen. Stejně jako mě, takového kámoše jako je Nick jsem potřebovala.

" I´m hot, your cold..." začal mi zvonit mobil xD

" No jo, kdo jí to asi volá." slyšela jsem jak trochu otráveně řekla Wiky.


Koukla jsem se na displej a byl to Nick, včera jsme si dali navzájem čísla, taky jsme se fotili tak u něj mam fotku.

" Ahoj." automaticky ze mě vypadlo.

" Ahoj, tak jak se máme?

" Ale jo dobrý, mam tu holky, pomlouváme, drbeme a tak…takže nejlepší." vtipkovala jsem.

" Vsadím se, že nás co?" zasmál se.

" Páni, jasnovidec." prohodila jsem. Takže jsme se oba smáli a holky na mě jenom tupě zírali, načež jsem radši odešla do jiný místnosti.

" Hele půjdete dneska s námi někam, třeba do kina?"

" Jo jasně, teda zeptám se holek, ale myslím, že Suki půjde, hlavně když půjde Joe." podotkla jsem.

" Jo no to je právě Joeův nápad, bojí se jí někam pozvat sám a tak je tona mě abych to domluvil ještě se všema."

" Tak sním to bude teda těžký.

" To jo, ale uvidíš, že se po sobě budou hned plazit a navíc my si to aspoň užijeme ne? Takže ve 3 u vás."

" Ok, pa.

" Pa." rozloučili jsme se, doufám, že nebudeme muset dávat ty dva dohromady. Řekla jsem to holkám a ty hned začali bláznit, že nejsou vhodně oblečené a nejsou vůbec namalované, no hrůza. xD Tak jsem je tam u nás musela malovat a všechno možný. Už byly 3 a někdo zvonil. " To je pro mě mami." zařvala jsem na mámu, aby tam nechodila a neudělala mi zase ostudu. Ta už hlídkovala u okna a říkala něco ve smyslu, že si sem přitáhnu Nicka a teď už rovnou všechny tři. Tak jsme si s holkami všechno co potřebujeme vzali a vyrazili jsme. Venku už čekali kluci, Nick se o něčem bavil s Joem. Kevin nás všechny pozdravil a objal, pak přišel i Nick a hned mě objal a pozdravil.

" Ehm…Nicku tohle je Lenka a Míša." konečně jsem je představila.

" Ahoj holky…" podíval se na Suki "…ty budeš teda ta holka o které Joe pořád mluvil, ale ze spaní." zasmál se. Joe zrudl a do Nicka strčil, no vypadal že by třeba Lenču rád objal nebo jí dal pusu, ale neodvážil se ani na to jí říct ahoj, byl…zamlkej. Ale vždycky, když se na něj podívala tak se pousmál.

Kluky jsme teda vytáhli do Metropole. Já, Nick, Wiky a Kevin jsme se fakt bavili, zatím co Joe se Suki šli za námi a k ničemu se neměli. Ta mě zatáhla na záchod a stěžovala si, že jí ani nic neřekne nebo neudělá nějaký náznak. Chudák se tam zhroutila na zem a já myslela, že se rozbrečí.

" Tak udělej nějaký krok ty ne?" heh to samé říká teď Nick Joeovi, trochu jsme se domluvili. xD Ještě jsem jí upravila a vyšli jsme ven, tam už čekali ostatní, Nick se usmíval a mrkl na mě a já mu to oplatila. Joe a Suki šli zase vedle sebe, s Nickem jsme se na ně furt otáčeli. Konečně se na sebe usmáli a chytli se za ruce! S Nickem jsme si hned vítězně plácli. Šli jsme teda k pokladně, chtěli jsme jít na nějakou komedii ale pak jsem se zarazila, když jsem se k té pokladně podívala…

Pokráčko příště

Narozeninové překvapení 18.

29. june 2010 at 14:00 | NJK.girl |  Narozeninové překvapení

Cesta letadlem nám utekla strašně rychle. Kdo by se divil, když sme se skoro celou cestu smáli. Teda ne, když sme spali:-D. V Americe sme opět přestoupili do limuzíny, která už na nás čekala. A jeli sme k Jonasům domů, jak to navrhli kluci. Hned, když sme vstoupili do domovních dveří, začal na nás skákat Elvis (Nickův pesan;-)) "NO AHOJ… CHLAPÁKU, JAKPAK SES TADY MĚL? CO?" začal ho hnedka drbat za ušima Nick. Elvis mu šťastně oblizoval obličej. Paní Jonasová nám šla z kuchyně naproti. No, teda naproti… kuchyň byla hned vlevo od vstupních dveří. "DOBRÝ DEN PANÍ JONASOVÁ" pozdravily sme ji slušně s Barčou. "ALE HOLKY. KOLIKRÁT VÁM MÁM ŘÍKAT, ŽE MI NEMÁTE VYKAT. TEĎKA UŽ VLASTNĚ PATŘÍTE DO RODINY." Usmála se na nás paní Jonasová. "TAK DOBŘE. AHOJ DENISSO" pozdravili sme ji znova. "NO, TO UŽ JE LEPŠÍ" řekla. " MAMI, NEPÁLÍ SE TI TADY NĚCO?" nakrčil Kevin nos a začal kolem sebe čichat. "KRUCINÁL! KUŘE" vykřikla Denissa, a doslova zaletěla zpátky do kuchyně. My sme se začali smát z Denissiinýho vystrašeného pohledu.


Shoot Joe&Demi

28. june 2010 at 17:25 | Anďa
Určitě jste už všichni viděli, přesto dodatečně dodávám =)

Hej poprvní jsem si myslela, že to není shoot, ale že je to upravené, jako že to ve skutečnosti nejsou oni, ale teď. Pekelně sexy, oba =D

One meeting-new start 6. část

28. june 2010 at 16:00 | Wer@

Zůstala jsem tu stát a okolo mě nebyl nikdo známý. Čekala jsem, že třeba se objeví Nick, ale když nešel nikdo tak jsem se rozhodla to tu prozkoumat. Bloudila jsem nějakými chodbami, ani nevím jak jsem se tam dostala. Docela mi to nahánělo hrůzu a nikde nikdo nebyl! Kruci!! Otevřela jsem nějaké dveře, ale byla tam hrozná tma, všude bylo takoví ticho a tma, že už jsem měla fakt nahnáno, pak jsem slyšela něčí kroky a najednou….se mě někdo dotkl. No já se tak lekla!!Úpe jsem vyskočila, ani nevím jak, ale ležela jsem zase na zemi, ale ne sama, na někom jsem ležela.=D

Narozeninové překvapení 17.

28. june 2010 at 14:00 | NJK.girl |  Narozeninové překvapení


Já s Barčou jsme rychle vyrazily. Lékárna naštěstí nebyla daleko. Koupili sme Nickovi nějakej bylinkovej čaj a uhlí. (samozřejmě mám na mysli takový ty černý prášky, ne opravdový uhlí) Zpátky v hotelu sme byli asi za 10 minut. Když sme vešli do našeho pokoje, byli tam jenom Joe s Frankiem. "KDE JE NICK?" zeptala sem se zděšeně. "NA ZÁCHODĚ. UŽ PĚT MINUT" odpověděl mi Joe. Jen, co to dořekl, ozvalo se splachovadlo a ve dveřích od koupelny se objevil pobledlý kudrnatý za břicho se držící tvor jménem Nick. "TAK CO?" zeptala sem se ho. "JE MI BLBĚ" odvětil mi Nick, který byl skoro zelenej. "TY MŮJ CHUDÁČKU" politovala sem ho a dala mu pusu. Nick se pokusil vykouzlit pro mě úsměv, ale protože měl křeče, vyšel z toho škleb. "KOUPILI SME TI V LÉKÁRNĚ UHLÍ A ČAJ." usmála sem se na něho. Nick si to ode mě převzal. "TAK MY SI JDEM PŘIPRAVIT VĚCI. TAK ZATÍM" řekla Barča a společně s Joem odešli z našeho pokoje. "NICKU, ZATÍM SI LEHNI, MY S FRANKIEM ZATÍM ZABALÍME VĚCI, ŽE JO?" podívala sem se na Frankieho. "JASNĚ" usmál se na mě. "PROSÍMTĚ, NEMŮŽU POŘÁD LEŽET, JAK TO VYPADÁ?" řekl mi Nick a sedl si. Ale to neměl dělat. "JEJDA. ŽE JÁ SEM SE VŮBEC HEJBAL. UŽ ZASE MUSÍM" vystartoval do koupelny jako raketa. Radši nechtějte vědět, co se z té koupelny ozývalo. Chudák Nick:-D

Za dvě a půl hodiny jsme už byli na cestě na letiště. Za půl hodiny nám mělo letět letadlo. Stíhali sme to dokonale. No, teda dokonale. Nick musel vydržet přes půl hodiny bez záchodu. To zvládl jenom proto, že se moc nehejbal a cesta byla naštěstí rovná, takže to moc nedrncalo. Ale zato v letadle bylo ródeo. Ještě, že bylo soukromý:-D Hned, jak jsme nastoupili, Nick okamžitě musel.

One meeting-new start 5. část

27. june 2010 at 16:00 | Wer@
Veronika

Páni, tak dneska se jde na ten koncert, holky u mě spaly a když jsem se ráno probudila tak už se šlechtily=D jakoby ten koncert nezačínal někdy v 6. Celou tu dlouhou dobu před koncertem jsme kecali, dělali jsme kraviny, zpívali a tak...
Pak už se jako fakt holky začali strojit, hodili na sebe make-up a všechno možný, prostě se pořádně zmalovaly, ale slušelo jim to. Já jsem si jen zvýraznila oči tmavějšími stíny, černou tužkou, řasenkou a na rty jsem si nanesla lesk, víc nemusím.
Na radu holek jsem si ale musela udělat lokny, že mi to víc sekne. Pak už jsme byly připravené a vyrazily jsme.

Narozeninové překvapení 16.

27. june 2010 at 14:00 | NJK.girl |  Narozeninové překvapení

Druhý den:

Ráno mě probudil někdo, kdo se mnou třepal o sto šest. Rozespale sem pootevřela jedno oko. Spatřila sem Frankieho. "RENI, VSTÁVEJ. ZA TŘI HODINY NÁM LETÍ LETADLO" řekl mi, když sem se probrala. "JO, UŽ VSTÁVÁM" odvětila sem mu mile. Ale ještě předtím, než sem vstala, chystala sem se pohladit Nicka a dát mu pusu. Ale sáhla sem jenom na prázdnou půlku postele. "KDE JE NICK??" zeptala sem se Frankieho, kterej si právě obouval ponožky. "NEVÍM, ASI V KOUPELNĚ" odpověděl mi. Já sem vstala, vzala na sebe župan a zamířila do koupelny.
Zaklepala sem na dveře. Zevnitř se nic neozývalo. Tak sem teda
vstoupila. Sice se odtamtud nic neozývalo, ale někdo tam byl. Přesněji řečeno Nick. Seděl na záchodě a prohýbal se. "JEJDA NICKU PROMIŇ" omluvila sem se mu, když sem ho viděla. "PROČ SEŠ TAK PROHLEJ?? CO…" nestačila sem doříct. Z místa pod Nickem (tím pádem ze záchodu
) se ozval zvuk, kterej byl docela nechutnej:-)). "TO MÁM ASI Z TOHO VEPŘO KNEDLO ZELO. BYLO TO SICE DOBRÝ, ALE NĚJAK MI TO NEDĚLÁ DOBŘE" odpověděl mi v předklonu. "AHA. TAK TO TĚ NEBUDU RUŠIT" odvětila sem mu a šla se oblíct.