January 2012

Soňa Skoncová s Joem

29. january 2012 at 14:23 | Tea |  články,interview
Soňa je slovenská modelka, s Joem se potkala v restauraci Cipriani v Beverly Hills, kde Joe trávil volný čas se svými kamarády. Soňa se s Joem seznámila a šli i s jeho kamarády na párty. Soňa napsala, že Joe je strašně milý, moc sympatický človek a že si vůbec neuvědomila, že je slavný,dokud nevyšli ven, kde na něj čekali fanoušci, se kterými se vyfotil a prohodil pár slov :).Víc fotek: http://bit.ly/xGFcvo
Joe Jonas Soňa Skoncová Papaya Date

Nick s Deltou

29. january 2012 at 14:10 | Tea |  Nick Jonas
A zase tady máme pár fotek Nicka s Deltou. Vypadá to, že má Delta Nicka i na ploše mobilu :).
Delta Goodrem Nick J Phone Background

Delta Goodrem Nick J Phone Background

Delta Goodrem Nick J Phone Background

Óčko chart!

27. january 2012 at 21:28 | Tea |  News
Vyděly jste dneska Óčko chart?! Je tam malá "novinka" v podobě Jouova videoklipu "Just in love with you". Poslední dobou mi připadá, že jsou na Óčku sto let za opicema, protože ten videoklip je z 12.9.2011 ale i tak pro něj můžem hlasovat, ne?
http://ocko.idnes.cz/hitparada.aspx?klip=11&#hitparada Je až skoro dole, tak hlasujte ať se nám vyšvihne někam vysoko. Jo a já vím, že už jsem Vám před hodně dlouhou dobou slibovala nějakou ffku a taky mám jednu napsanou ale je to trochu zvláštní-je to o Jonas Brothers na Titanicu, tak pište do komentů, jestli o ni stojíte :). Dobrou noc a příjemnej víkend ;).

Nick v "Live with Kelly"

27. january 2012 at 14:09 | Tea |  News
Nick byl v talk show "Live with Kelly", mluvil hlavně o show "How to succed", v které hraje na Broadwayi.

Nick Jonas Good Morning GORGEOUS
4xJonas :)

25. january 2012 at 20:23 | Tea |  Biografie
Fotka všech čtyř Jonasů...škoda že tam není i Papa Jonas :).
Jonas Brothers How To Succeed Reunion

Nick v už konečně hraje!

25. january 2012 at 20:21 | Tea |  News
A Nick konečně začal hrát v "How to succed" pod obrázkem máte odkaz na video-opět mi sem nejde dát :P.
Nick Jonas Opening Night Video Highlights

Masquerade season 2- kapitola 11.

22. january 2012 at 17:14 | Tea |  MASQUERADE season 2
Asi kolem půl jedenácté jsem si šla lehnout. Tohle mě šíleně unavilo.Usnula jsem hned a v noci si ke mě někdo přilehl.Byla jsem hluboko pod peřinou a když jsem se převalila, do někoho jsem narazila."Hej."zabručila jsem a začlla do toho špárat at to uhne.,,Lásko,to jsem já," zachraptěl rozespale."Co tu chceš?"zamračila jsem se ikdyž to v tté tmě asi těžko viděl.,,Přišel jsem se omluvit,ale už jsi spala.."
"To máš smůlu."otočila jsem se k němu zády.,,Prosím,nezlob se na mě."
"To nezmění nic na tom, že mi nebudeš věřit."odppověděla jsem.,,Já ti věřím Renesmee," řekl vážně. "Nevěříš, věříš jí. Od té doby co se objevila, jsi úplně někdo jiný."
,,Protože je to moje dcera.."
"ale já jsem tvoje žena."namítla jsem. "To mě jako nutíš abych si vybral, ty nebo ona? Tohle není fér Renesmé."
,,A co je fér?To,že na nás kašleš a všechno se točí okolo Deny?" vzlykla jsem. "Nevěděl jsem, že ti to tak ubližuje."povzdychnul si.,,Teď to víš.Teď je pozdě."
,,To neříkej lásko,ještě není pozdě.."
Otočila jsem se a chytla ho za ruku. "Koliik je hodinn? Určitě je pozdě, vyřešíme to ráno." začla jsem se k němu lísat, aby mě objal.,,Děkuju.." objal mě silně.,,Až tak ne,rozmačkáš nás."
"Promiň."trochu zněžnil stisk.,,Nevadí,raději mě romačkej,než aby jsi mě už neobjímal.."
"Budu tě objímat pořád."zašeptal a hladil mě po ramenu tak dlouho dokudd jsem neusla.Konečně se mi usínalo dobře. Spala jsem tvrdě až do rána.,,Tetoo?" budil mě někdo."A-ano?"rozlepiila jsem oči.,,Táta říkal,že tě tu mám hlídat,dokud se nevrátí."
"Dobře."řekla jsem rozespale. "Teta bude ještěě spát."dodala jsem a přitáhla si perřinu blíž k sobbě.,,Ale já si chci povídat!" dupla si."jsem unavená Deeny."zzaknourala jsem, když vylezla na postel.,,Ale máma si se mnou vůbec nepovídá!Pořád jenom,ať táhnu do pokoje, nebo k tátovi."
"Tak povídej."pobídla jsem ji s povzdechem.,,Táta říkal,že tady mám bráchu,nebo ségru," šťouchla mě do břicha."Nevlastního brácchu nebo ségru." zas tak malá není, aby to nechápala, teda myslím.,,No jo,ale moje máma je strašně stará.Ty ne.A jak se tam dostalo?"
"Víš DEny, to je moc složitý proces,, který by jsi ještě nepochopila."řekla jsem a ona see zamračila. Je jasné,, že se bude ptát.,,nejsem až tak malá," zamračila se. "Ale to už je pro moc velký holky víš?" otevřela jsem jedno oko a pak ho zase zavřela.,,Já jsem!" ohradila se. "To miminko tam prostě roste, vytvořřilo se a roste."pokkrčila jsem ramenama.,,Hmm," zabručela a odvrátila se.,,Teď mi zase vysvětli ty,proč jsi Joeovi lhala."
"Já sem nikomu nelhala." nafoukla tváře. "Ale já chci vědět proč jsou k miminku potřeba dva, ty ho máš s tátou, jak to udělal, že čekáš miminko?"
,,Neřeknu ti to,dokud mi neřekneš,proč jsi mu řekla,že ho podvádím!"
"On tam byl pořád ten pán. Nick."pokrčila ramenama. "Deny, Nick je Joeův bratr, tvůj strejda, můj kamarád."
,,A jak to mám vědět?!" nafoukla se."Navíc jsem mu jenom řekla, že k nám občas chodí ten jeden pán a on se rozzlobil."
,,No jistě,celý on.Kašle na nás,ale pak nadává," fňukla jsem."Tak řekneš mi to?"vybafla. "Zeptej se svojí maminky." odbyla jseem ji.,,Ta mi řekne,ať se zeptám táty."Zabrbalala."Fajn, my holky máme v sobě takové m místečko, kde může miminko vyrůstat, ale aby to miminko mohlo růst, aby vůbec mohlo vzniknout, musí mít i něco od tatínka." snažila jsem se .Musela jsem u toho být pěkně rudá. Podezdřívavě se na mě podívala a já kývla hlavou.,,A co musím mít od táty?"
Povzdychla jsem si.,,Víš.." začala jsem."Prostě něco jo a pak je jasné, že to miminko je i tatínka. ,,Aha.." zakývala hlavou. "A kdybych chtěla, můžu mít taky miminko."
,,teď ne,až budeš starší." "Proč?" zamračila se. "Protože až budeš o pár let starší tak budeš mít měsíčky a teprve pak muže mít holka miminka." kousla jsem se do rtu . "A co to je?"
,,To ti vysvětlí táta," odsekla jsem jí. "Tetooo."zabručela.,,Žádný teto,Joe už je doma," zaslechla jsem bouchnutí dveří,předpokládám,že Joe."Ale to nená fér."vyvalila se ke mně do potele a já si unaveně přitáhla peřinu k hlavě.,,Ne,to fakt není,teď jsem mohla ještě spát," brblala jsem. "Hej, to je moje."zabručel jsem, když se začla soukat ke mně pod peřinu. MY spolu takhle nikdy nevycházely, že by jsme se spolu bavily a že by se mnou někdy ležela v posteliA já to nehodlala měnit,vlastně ani nehodlám.. Slyšela jsem kroky směrem k nám. Deny se vecpala ke mně ptoti méé vůli.Otočila jsem se na bok,zády k ní a zavřela oči.Stejně se lísala, tak že nešlo ji odstrkovat. Pak se otevřely dveře.Pootevřela jsem jedno oko.Byl to Joe,kdo jiný."Dobré ráno." usmála sem se a Deny vykoukla někde u mého krku.,,Dobré," řekla jsem mu otráveně. "Copak? Donesl sem snídani, deny běž dolů za streejdou."pobídnul ji.S dupotem a naštavným výrazem šla."Řeklas jí něco?"sednul si na postel. "Ne, jen sem jí odmíta říct jak se dějal děti, tohle není v mojí kompeteci."
,,Aha..A co jsem ti udělal já?"
"NIkdo mi nic neudělal, teda...pokud nepočítám ten včerejjšek. Pořád jsme nic nedořešili a pořád se zlobím a mrzí mě to."
Zmlkl.,,Promiň.Vím,cos mi vyčítala a ještě jsem ji sem ráno přivedl.."
"J8 se nezlobím na nni, zlobím se na tebe!"seedla jsem si zase a prohrábla si vlasy.,,A nemohla bys to prostě..zapomenout?" řekl rozpačitě. "Tak to prommiň, ale nemohla. TAkhle to prostě dál nejde."
,,A..jak to tedy chceš řešit?"
"Nijak, prostě zůstanu tady, sama."
,,Ness, a co naše manželství?Naše dítě?" sedl si na postel."Dítě tu bude pořád, na potrat už je pozdě a manželství tím hned nekončí."pokrčila jsem ramenam.,,Ale není to dobré.Jsme manželé,měli bychom být spolu v jednom domě.."
"Já chci prostě pauzu, chci být nějakou dobu sama." zavrtěla jsem hlavou a vstala.Vstal taky a pevně mě chytil za boky.,,Prosím.V noci to vypadalo,že mi odpouštíš.."
"Prostě ne, teď ne, já chci čas, zkus to pochopit." povzdychla jsem se.,,Fajn," sklopil hlavu..,,Půjdu i s Deny domů,zatím.."
"Zítra jdu na ultrazvuk, budeš ho chtít vidět?" vzpomenula jsem si najednou.,,A-asi jo.." zakoktal zaskočeně.,,Tak zítra v deset u nemocnice." Vzala jsem si župan.,,Já v tu dobu hlídám Deny.." zkřivil tvář.Pokrčila jsem ramenami. "Tak asi nic."
,,Promiň.." řekl kajícně. "Na tom nesejde." mávla jsem rukou.Lžu,sejde na tom.Není nadšený z toho,že jsem těhotná,kdyby byl,tak by to malé chtěl vidět.Ale nechala jsem to tak a zalezla si do sprchy.Teplá voda byla hodně příjemná a před zrcadlem jsem si sama sebe představovala jako nastávající matku.Jaké to asi bude,až budu mít bříško.A mělo to být docela jiný. Slezla jsem dolů a snědla snídani.

,,Bolí mě záda.." postěžovala jsem si Kevinovi. "To bude tím břichem." zasmál se a pomohl mi z auta.,,Nepovídej," ušklíbla jsem se.Zase se po delší době uvidím s Joem,dali jsme si opravdu pauzu.Nebo možná on si jí dal,pořád se staral o Deny. NEviděly jsme se moc dlouho. Oblíkla jsem si těhoenské šaty a jen ofinu si sepla vzadu.Vypadala jsem teď jak koule a už předem mám domluveného trenéra,abych po porodu nevypadala hrozně. Poznamená to naštěstí jen břicho. Protože normálně jsem cvičila těhotenské cviky. Takže nohy a zadek jsem měla chudé, jen bříško mi trčelo.Vyndala jsem si svoje klíče z kapsy, ale Kevin byl rychlejší a dveře mi otevřel.Joe s Deny už čelali v chodbě. "Tak já pak zase přijjedu."usmál se a dal mi pusu na líce. Kýývla jsem a otočila se k nim. "Ahojte."
Joe mě hned pevně objal.,,Páni...vyrostla jsi."
,,Jo.." odstrčila jsem ho jemně."Vypadáš krásně." v očích mu šťastně jiskřilo.,,Jo,vážně?Bezva,že sis všiml toho břicha."
"Je úžasné." chytil mě za ruce. Venkuu zatroubilo auto. "Maminka je tady Deny"otočil se na ni. "Tak ahoj."utíkala ven.,,Maminka..Spíš čarodějnice," ušklíbla jsem se.,,Teda,jsi tu pět minut a jsi už pěkně otravná," zabručel."Mám odejít?"kývla jsem ke dveřím.,,Ne,ale buď milejší.."
"PromiŇ, jak se máš?" pousmála jsem se a vyzula si boty. Ted si tu připadám jako cizí.,,Jo,fajn..Chceš pomoct?" nahrnul se ke mě."Díky."usmála jsem se tentokrát pořádně. Chyběl mi, i přes to všechno.Trochu mě nadzvedl,aby se ke mě líp dostal,takže jsem stála na špičkách. Objala jsem ho kollem krku a čekala až mě políbí.Dal si na čas,na to,po jaké době to bylo.Ale stálo to za to .Odtáhla jsem se.,,Chyběls mi,proč ses aspoň na nás nepřišel podívat?" vzlykla jsem.Debilní hormony. "Myslela jsem, že chceš zůstat sama." pohladil mě po vlasech.,,Jsem těhotná Joe,kdyby nebylo Dan a Kevina,asi bych se samotou složila.."
"Omlouvám se. Nastěhuješ see zpět prosím?" zeptal se smutně.,,Je tu pro mě ještě místo?" zeptala jsem se vážně. "Víš, zítra jdeme do nemocnice." chytil mě za ruku a vedl do obýváku. "Proč?"zeptala jsem se. "Na testy otcovství. Ellen po mě chce hodně vysoké příspěvky na Deny a já od té dobyy co jsi mi to řekla pocbybuju."
,,Joe promiň,ale teď upřímně.Opravdu si myslíš,že je to tvoje dcera?Tak blbý snad nejsi..spočítej si to.."
"Já vím že ne, ale chci důkaz. Navíc, Deny se chová v poslední době divně, myslím, mám pocit, že všechny tyhle věci co se dějou, Ellen ji naočkovala."
,,Bezva,takže uznáváš,že jsi mě ztratil pro nic?" odfrkla jsem si. "Já tě ztratl napořád?" ihnned se otočil.,,To je na tobě Joe.Já chci pro sebe manžela a pro moje dítě otce na plný úvazek.Ne,že si k nám čas od času odskočíš od Deny."
"Já vím, omlouvám se." povzdychnul si a pomohl mi sednout si na gauč.,,To nestačí," řekla jsem upřímně."Udělám cokoliv, miluji tě, nechci tě ztratit." objaal mě pevně a já si povzdychla. "Taky tě miluju."
Rozzářil se.,,Nemohl bych vás ztratit,umřel bych."
"Kdy budeme mít ten vysloužený klid." prohrábla jsem mu vlassy. Nic neodpověděl, byla to jen řečnická otázka.Večer pro mě zase přijel Kevin."A nemohl bych s tebou? Nebo zůstaň tady."přemlouval mě.,,No,já.." koukla jsem na Kevina a zpět na Joea. "Zůstaň tu a my si s Dan konečně v noci užijem."mrknul na nás Kevin.,,Tak díky no," zasmála jsem se. "Jenom jeď."objal mě Joe zezadu a hnal Kevina.,,Pff.A kdo řekl,že s tebou chci zůstat?" šťouchla jsem ho do břicha."Lásko."zapředl mi do ucha a políbil na krk.,,Tak už mi dlouho nikdo neřekl.." zaculila jsem se. "Teď ti to říkám."objal mě kolem bříška. Kev zmizel v autě a my se zavřeli domě.Bylo mi fajn.Zase s ním. Večer jse si dali pizzu a pak sem po dlouhé době ulehla na svou půlku postele.Škoda,že už spolu nemůžeme spát,potřebuju to. Ale aspoň te pocit, že leží vedle mě.Přitulila jsem se k němu a tak usínala.Objímal mě a mě bylo fajn.

Ráno bylo taky super, konečně jako rodina.I když se docela brzy sebral a jel s Deny do nemocnice na testy.Udělala jsem jim oboum oběd a čeekala až se vrátí domů.Přišel rozčilený.,,Mělas pravdu,není moje," prskl.Stejně s ním Deny byla."Ahoj teto."pozdravila a já jí pozdrav oplatila. "Dáte si oběd?" zeptala jsem se klidně.Oba kývli.Není fér,aby kvůli tomu,že je Elen mrcha trpěla i Deny.Ona Joea jako tátu bere,nebylo by hezký říct jí,že už to takhle nepůjde.U jídla bylo ticho. "Deny, máma ti řekla že jsi moje dcera?"zeptal se najednou Joe a ona kývla.,,To jsem si mohla myslet," odfrkla jsem si a on mě objal.,,Ness,teď už bude vše jen dobré."

The end

Masquerade season 2-kapiitola 10.

21. january 2012 at 17:23 | Tea |  MASQUERADE season 2
Renesmee

První měsíc manželství byl úžasný.Joe se kolem mě pořád točil a nosil mi květiny. Ale tohle je vždycky jenom ze začátku. U nás to nebylo vyjímkou. Možná byl poblázněný dýl než jiní manželé, ale to taky opadlo.I jeho snažení o miminko přešlo.Škoda,bylo pěkné,když tolik chtěl rodinu.A časy pohody přešly, když se u našich dveří objevila ona.,,E-elen?" zakoktal překvapeně Joe.Málem mi vypadl talíř z rukou. Jo, fakt to byla ona a nebyla sama.,,Joe,jsem tu jenom na skok.Nebudu ti lhát,tohle je tvoje dcera,seznamte se,já musím do práce," strčila nám ji do dveří a odešla. Vykuleně jsme to oba sledovali.,,Tak,jak se jmenuješ?" probral se první Joe a klekl si k blonďaté holčičce."Deny."kuňkla.,,Tak já jsem Joe, a tohle je Renesmee," řekl mile. Vycenila dva zuby v úsměvu.Píchlo mě u srdce.Joe má dítě?

A tak malá Deny trávila u nás skoro veškerý čas.Elena ji vodila kdy se jí zachtělo a Joe byl z toho nadšený.,,Tatínku,plijdeš zítra na vystoupení?"
"Balet."vycnila opět dva zuby.,,Balet,jak roztomilé.." odfrkla jsem si potichu."Renesmé?"šlehnul ke mně pohledem. "Odnesu talíře."vstala jsem.Naštvaně jsem s nima třískla do dřezu.Samé Deny,Deny,Deny..A já co?Už spolu ani nespíme.. Neděláme nic, vůbec nic. Pro sebe jsem si povzdychla a dala nádobí do myčky.Nechala jsem to tak a vrátila se k nim.Proč já vlastně ještě neotěhotněla?Vzpomínám si,jak jsem byla tenkrát s Joem,nechtěla jsem to miminko a Elen ho nechala zabít..Teď bych si ho tak přála.MOžná by se stejně nic nezměnilo.,,Jdeme s Deny za babičkou,přidáš se k nám?"
"Teď asi ne, mám zumbu."
,,Jak chceš,ale pak si nestěžuj,že s tebou vůbec nejsem," odešel."Nikdy jsem.."nnestihla jsem anii doříct.Vzala jsem si všechny věci a i když mám ještě čas,tak jsem vyšla. Došla jsem do těllocvičny a se všema se pozdravila.,,Je ti dobře?" strachovala se Rose. "Jo v pohodě."napila jsem se.,,jsi celá bílá.."

Za chvíli mě zaplavilo černo. Nic jsem neviděla a zamotal se mi hlava.Všechno jsem slyšela tlumeně,jako by zdálky.A pak nic.

,,Ness?Nessie?" slyšela jsem nad sebou.Asi jsem přicházela k sobě.Někdo mě poplácal po tváři a to už jsem začala prskat."Díky bohu. Bály sme se."
,,To nic nebylo," mávla jsem rukou. "Omdlela jsi, zavolali jsme záchranku, odvezou tě a žádné odmlvy."řekla ppřísě cvičitelka.Zamračila jsem se.,,Mě už je ale dobře.."
Stejně mě ta záchranka odvezla.Nebylo to ale k ničemu.Jen menší zkraz,možná stresem.A zvýšený tlak.Udělali mi běžné testy,rozbory krve a tak.,,Slečno myslím,že by jste měla spíš na gynekologii,"oznámila mi sestra."Proč, mám nějaký problém?"
,,Podle tohohle jste ve druhém měsíci," koukla do papírů. "Druhém měsíci čeho?" vykulila sem oči.,,Těhotenství," koukla na mě jak na debila."A jejda."polkla jsem. Zaašla jsem si rovnou k své doktorce a vyfasovala jsem všechny věci k tomu.,,Gratuluji,snad se to tentokrát vyvede," vzpomněla si na moje první těhotenství."doufám." kývla jsem a taxíkem jsem odjela domů.Proč mě překvapilo, že tam Joe ještě není?Užívá si svou první dceru..
poklidila jsem a šla si lehnout.Musím si na sebe teď dávat pozor,no ne?Ať Joe na nás kašle nebo ne, moje miminko to je. Četla jsem si do pozdních hodin. Joe přišel v jedenáct. Aspon že sám.

,,Mělas jít s náma,šli jsme i na puť a přišli jsme pro tebe,kdes byla?" vyšel z koupelny,voňavý a oholený."Naa zumbě a pak jsem skončila u doktorky."položila jsem časopis na noční stolek.,,Proč,nebylo ti dobře?" zeptal se.,,Zkolabovala jsem," uvedla jsem na pravou míru. "Jakto?"vykulil oči a sednul si na postel. "No...záleží na tom jak tu novinu pojmeš."kousla jsem se do rtu.Tvářil se,no..nijak.,,Fajn.." zamumlala jsem a nedochovala se,když mu zazvonil telefon.Tak nic, třeba příště.Pročesala jsem si v koupelně vlasy a na noc si je spletla,aby se moc nepletly.A takhle to bylo skoro pořád. vždycky, když jsem se snažila mmu něcoo říct, neměl čas. Snažila jsem se to i naznačit. Četlla jsem maminkovské časopisy a náhodně jsem je nechávala ležet na pultě, ale on nic.To je tak tupej,nebo ho to prostě nezajímá?Nejspíš to druhé,vždyť už jedno dítě má,že ? Ale to jsem nevěděla, že to tento večer vyvrcholí. Navštívil mě ten den Kevin a Joe byl někde venku. Kev odešel k večeru a s Joem se naprosto minuli.Vešel úplně s kamennou tváří,na mě se ani nepodíval.,,Bezva,to už mě ani nepozdravíš?"
Byl otočený zády a jak se otočil, ihned jsem litovala, že jsem na něj vůbec promluvila. Tak šílený výraz jsem neviděla snad nikdy. U něj nikdy.,,Stalo se něco?" zeptala jsem se opatrně.Bylo velké úsilý jen sebrat odvahu a zeptat se."To se ptáš ty mě?"vyštěknul a ve tváři nabral rudou barvu.,,Vidíš tu snad někoho jiného?" vyjela jsem zostra. "NE, ale neměl bych se ptát já tebe, co se děje?"
,,Tak najednou?"
"Koho si sem taháš?"zakřičel a já překvapeně koukla.,,Co prosím?" zeptala jsem se dotčeně.Chytla jsem se rohu linky,abych náhodou neodpadla."Ptám se tě s kým to táhneš!" zopakoval úplně stejně. "S kým bych to proboha měla táhnout?" vydechla jsem absurdně.Otočila jsem se a nalila si vodu do skleničky."NEotáčej se ke mně zády!" vyjeknul a chytiil mě za ruku, až jsem drkla do sklenky a ta se rozbila díky pádu na zem.,,Co to s tebou sakra je?!" vytrhla jsem se mu."Podvádíš mě! Někoho si sem vodíš, vím to, byl tu i teď"
Nechápavě jsem zamrkala.,,Jediný,kdo tu teď byl,je Kevin.."
"Takže to táhneš s Kevine? Dokonalý!" prsknul. "Já s nikým poměr nemám, jak si na to vůbecc přišel?"
,,Nemáš si ho sem vodit,když je tady Deny!" prsknul.,,Ale je to moje chyba,jsem debil,mělo mě napadnout,že když jsi to udělala jednou,tak to uděláš podruhé,že se tu budeš s někým kurvit,zatímco já jsem pryč!"
"Cože?"vyjekla jsem. "Fajn, možná se chovám divně, ale to jen proto, že se ti už více jak měsíc snažím říct, že čekáme dítě, ale ty jsi jak slepý a když se ti to snažím říct tak jsi hluchý a nikoho, opakuji nikoho si sem nevodím!"
Sklaplo mu."Jak bys taky mohl, já naprosto respektuji, že Deny je tvoje dcera, ale jen kvůli ní nemusíš zapomínat na NÁS." řekla jsem smutně.,,Renesmee.." vydechl,pak ale zase zchladl.,,A je vůbec moje?"
Chloupky na rukou se mi naježily. "Byla jsem, jaká jsem byla, ale takovou nedůvěru si nezasloužím. Nechceš ho? Já ti ho nenutím." rozhodila jsem rukama a oči mi začínaly vlhnout.Chvíli jsme oba byli ticho,potřebovali jsme si to srovnat v hlavě.,,Věřil bych ti,ale to by znamenalo,že nevěřím Deny.A jaký důvod by měla tak malá holka lhát?"
"Fajn. Já se nebudu ospravedlňovat a fakt nevím, proč ona má pocit, že se tu s někým scházím. Její 6, ale jak chceš. Tohle měl být nejkrásější okamžik v našem životě, hned po svatbě, gratuluju, skazil jsi ho."otočila sem se s tím, že si sbalím věci. Pojedu ke Kevovi a Dan. Odpočítávala jsem sekundy,když se připlazí.
,,Ness,mrzí mě to.."
"Nemusí, je to tvoje dcera, v pohodě. Já vím, že pooprvé cos ji uviděl jsem se přesunula až na druhé místo.."zatřepala jsem ironicky hlavou a dala do malé cestovní tašky zubníí kartáček s pastou.,,To není pravda,není žádné první a druhé místo.."
"Nikdy bych to tak nebrala, ale podívej se na nás kruci!" vyjekla jsem už. "Tohle rozhodně není to manželství, které jsme čekali, já čekala víc. Od té doby co sem přišla ona se to všechno bortí! JE vůbec tvoje?!"
,,Samozřejmě že je moje!" ohradil se."vážně? Oprvadu Joe? Je divný že je to blondýna s modrýma očima, nemá nic z tebe. Vůbec nic."zavrtěla jsem hlavou a zapla tašku.Zamračil se.,,Navíc je jí šest,víš,co to znamená?Časově to trochu nesedí ne?" Dala jsem si ji přes rameno a šla ke dveřím."Nežárlím, jen je mi to šíleně líto a stydím se za to, že jsem si vzala někoho, kdo mi vlastně ani nevěří."povzdychla jsem si a sešla schody.,,Prosím,zůstaň," zastavil mě u dveří."Na to jsi měl myslet dřív než jsi mi do tváře vmetl tyhle hnusy."obula jsem se.,,A kde budeš?Můžu ti alespoň odnést tašku?"
"U kevina s Danielle a né díky, odnesu si ji sama. Neejsemm nemocná, ale těhotná."vyšla jsem ze dveří. "Popřemýšlej nad tím."
Bouchnula jsem dveřma.Pravda je,že jsem se s tou taškou rozhodně táhnout nehodlala.Zavolala jsem Dan.Kamarádka, hnedka přijela a odvezla mě k nim.Byli překvapení,ale vzali mě k sobě. "Tak a ted vybal co se stalo."sedly jsme si spolu k telce a jedly zmrzlinu.,,Nic,prostě jsme se nepohodli," cpala jsem se."Ness.."spytavě na mě koukla a já si povzdychla. "Návíc nikdy zmrzlinu nejíš, říkáš že ti nechutná." ,,Jsem těhotná," řekla jsem bez okolků.Na chvíl překvapeně koukala. "Vážně?To je super, co naa to Joe?"
,,Co by,že není jeho a že to s někým táhnu.." řekla jsem klidně.Výraz jí zmrznul. "To vážně řekl?" zeptala se a já kývla.,,No není to debil?" zamračil se Kevin. "Bohužel, vzala jsem si debila."povzdychla jsem si a strčila si do pusy další zmrzlinu.,,Kde to vzal?Že ho podvádíš.."
"Řekla mu to DEny." fňukla jsem, zas to na mě leze. Je to hrůza.,,Deny?Jako ten mrňavej rozmazlenej ďábel?"
"Jo, já chápu že je to jeho dcera, ale co já? Totálně mě vytěsnila. Kašle na mě, už spolu ani nespíme a já mám absťák jak prase."
Zasmáli se.,,Aspoň se můžeš těšit na usmiřování," mrkla na mě Dan."JEn aby nějaké bylo, plus, za chvíli budu mít zákaz. A tu se mi to zvětšuje, budu tlustá." šťouchla jsem se do břicha.,,Houby tlustá,těhotné ženy jsou krásné," řekl Kevin. "Ty si divný, tobě se líbí všechny."zarblala jsem.

Masquerade season 2- kapitola 9.

19. january 2012 at 18:46 | Tea |  MASQUERADE season 2
,,Hlavně nezmatkuj!" napomenula mě Rose.,,Ale to nejde!" dupla jsem nohou. "Jasně, že to jde. Joe vám sem už dovezl věci. Zítra to všechno dobře dopadne. Jsi nádherná. Všechno je přiipravené."
,,Děkuju ti.." objala jsem jí pevně.Něco se mihlo u dveří.,,Mami?"
"Renesmé?" nesměle vešla do místrnosti.Nemohla jsem popadnout dech.Ona doopravdy přišla? "Přišlas." řekla jsem překvapeně.,,Nemůžu si nechat ujít tvojí svatbu," usmála se. "Myslela jsem, že je vám to jedno."zamračila jsem se. "Joe se jevil jako velmi... seriózní mladý muž a přesvědčil nás, že jsi se moc změnila."
,,A kdyby nebyl,tak bys nepřišla?Nepřišla bys na svatbu vlastní dcery?"
"Já bych přišla vždycky."hrklo v ní a objala mě.Opětovala jsem jí to.,,Díky,že jsi tu,moc to pro mě znamená."
"Táta se zdržel ještě ve městě, ale určitě tady přespíme." usmála se. "Vybrali jste moc krásné místo." dodala. Má pravdu. Mimo město. Malý zámeček za LA, kde přespí hosté a my s Joem předvečer svatby a taky po samotné svatbě, kdy my odjedeme.,Byl to Joeův nápad," pousmála jsem se. "Máš krásné šaty." koukla na ně..,,Díky," urovnala jsem si sukni. "Uvidíme se."ještě na mě mávla a pak odešla. Svlékla jsem si šaty a šla hledat Joa.Zarazila jsem se.Všechno bylo rozházené,ani jedna věc nebyla na svém místě.Došla jsem do hlavní haly, kde se měl konat obřad. "Co se to stalo?" došla jsem až k němu. Stál tam s Meggie, Kevinem, Dan a Nickem.Nikdo se neměl ke slovu. "No?"koukla jsem nechápavě. "Co jste těm kytkám udělali? To byly orchideje."řekla jsem zklamaně.

Joe

Naštvaně jsem sledoval Meggie,jestli to vysvětlí."Řekne někdo něco konečně?" vyjela Renesmé už naštvaně.,,Tohle měla být moje svatba," řekla Meg nenávistně."Cože?"zarazila se ihned a nechápavě na ni koukla. "Slyšelas. Když se nebudu vdávát já, tak ty taky ne. Nebo co svatba s vadlýma kytkama, bez jídla? S roztrhanými věcmi. Idylka. Fakt to tak chceš Renesmé?"
,,Tak o tohle ti jde?" řekla poměrně klidně. "A o co asi myslíš? O tvoje přátelství? To těžko." vpálila jí do obličeje. Měl jsem takovou zlost. Neuvěřitelnou. "No tak fajn. VEm si to."normálně nešlo vidět, jak se jí chce plakat, ale já z boku viděl, jak se jí začala třepat brada. "Všechno..tohle."do náruče jí strčila svatebni kytici. "Chceš to?" vzala druhou ozdobu. "CHceš jeho? prosíím."myslel jsem že jii uhodí, ale ona ji jen chytla za rukáv a strčila ke mně. "Víš cos ale ztratila? Úctu a respekt, protože lidi jako ty, falešní, si ho nnezaslouží."
Otočila se k odchodu.,,Nessie!" zavolal jsem za ní a odstrčil Meggie. Prostě došla až do našeho pokoje a začala si balit.Chytil jsem jí pevně za ramena,aby přestala. "Nech mě, stejně to nemá cenu, všechno to zničila!"
,,Nechám tě až se uklidnít a přestaneš si balit!" zvýšil jsem hlas. Kousla se do rtu a povzdychlaa si. "Měl to být náš den."vzlykla a já jsem ji objal. Předpokládal jsem to. Znám ji. "Já vím."schoval jsem ji v náručí. Víím jak nenápadně ostatní čuměli, ale nechal jsem to být.,,Hele,když zavoláme té firmě,která to dělala,tak je to do dvou hodin zase v pořádku.."
"Ale ona zničila všechno, co jídlo? Šaty pro Rose."
,,Jídlo se dá obědnat a do zítra ho dovezou.A šaty pro Rose jsou jen polité vodou z vázy,to uschne."
"Jak ty to dokážeš?"
,,Co jak dokážu?"
"Pro všechno máš vysvětlení a všechno je absolutně v pohodě."zvedla jeden koutek.,,Hele,nesmíš jí ukízat,že se jí to povedlo,jasné?" políbil jsem jí."Co tvoje šaty?"zvednuul jsem jí brradu. "Jsou super."
,,Nezničila je?" zeptal jsem se starostlivě.,,Neměla příležitost."
"Fajn, zavolám těm dole co to korygujou ať jí sem už nepouštějí." odhrnul sem jí vlasy z tváře.,,Děkuji,mrzí mě,že jsem to nepoznala.. "
"Pro příště, zkus mi víc věřít."uchichtnul jsem se.,,No jo," zabručela.

"Kevine? Co když utekla?" přešlápnul jsem nervózně. Všichni byli tady. Já měl žaludek jako na vodě a myslel jsem, že se snad každou sekundu zhroutím, jak se mi třepala kolena. Stál jsem už u oltáře a všichni čekali až zazní hudba a půjddou družičky.,,No,jestli utekla,tak aspoň zbyde víc jídla.." zasmál se. "Kevine."zavrčel jsem a nervózně jseem se ošil. "Proč by měla utíkat?" řekl už trochu uklidnujícím tónem. Jeden z důvodů proč jsem si za svědka zvolil jeho. Nedělá si pořád jenom prdel a dokáže podržet daleko víc než Nick a že to se mnou bude tak špatné jsem už na půl předpokládal.Kdyby přede mnou nebyly hodiny,řekl bych,že uběhlo několik hodin,než se hudba rozezněla.A to šlo ještěě plno lidí, než šla konečně ona. Byl bych podupkával nohou, kdyby se to tu nerozléhalo.,,Páni,je nádherná.." vydechl jsem. "Taky jsem ty šaty obdivoval, když jsem je poprvé uviděl."souhlasil.Ignoroval jsem to,nešlo jen o šaty.Ona celá byla nádherná.Vlasy měla vzadu ležérně sepnuté a pár pramínků jí splývalo spolu se závojem.Pomalým krokem došla až ke mě.,,Sluší ti to," šeptl jsem jí. Sama byla nervózní a tak se jenom usmál.

,,Z moci svěřené mi státem Kalifornie vás prohlašuji mužem a ženou.Můžete políbit nevěstu.."
Docela jsem si oddychl a kouknul na ni. Teď už na svou ženu. Oddělal jsem jí závoj a kouknul do očí. Nemůžu uvěřit, že teď bude jen moje.Slzely jí oči a já jí jednu neposednou slzu otřel.První novomanželský polibek.Pořádně jsem si to vychutnal.Lidi začali tleskat a všichni jsme se přesunuli na hostinu.Předtím jsme si to všechno vychutnávali,teď naopak oba chceme být už pryč.Jako na každé svatbě byl náš první tanec a to jsem byl možná víc nervní než u oltáře, ale byla to jen chvíle a pak se přidalli ostatní.,,Už by jsme se mohli vypařit.." pošeptala mi Nessie.Bylo kolem jedenácté, v jednu ráno letí toletadlo.,,Klidně,ale hlavně nenápadně.." uchichtl jsem se.Stejně nás na konec ostatní vyprovodili až k autu.Otevřel jsem Ness dveře od auta a ona se tam neskládala i v šatech. "Pojistila jsem se víš?"vytáhla malou tašku ve které měla oblečení. "Nepoletím v šatech."
Zamračil jsem se,,nech si je,ať to každý vidí.."
"Zamažou se:"protočila očima.,,Ale nikdo neuvidí,že už jsi moje žena.."
,,Uvidí,podle toho,kolik nás sleduje novinářů."
"Taak fajn, ale ten prsten si necháš."řekl jsem. "A proč bych ho měla sundávat?"zasmála se.,,Nevím,to jen pro jistotu."
Zasmála se a otočila se. "Rozepni mi je prosím."
Na sucho jsem polkl.,,Po takové době půstu?Zapomeň.."
"Joe!"napomenula mě.Poslušně jsem je rozepl.A je ze mě podpantoflák.Svlékla si je a oblíkla pohodlnější šortky s tílkem.Konečně jsem jí mohl pořádně obejmout.,,Na letiště je to ještě hodinu a kus.." řekl jsem nadrženě. "Ale noták, přece to nepokazíme takhle v autě." objala mě kolem pasu.Líbla mě na tvář a opřela se o moje rameno.,,Nemůžu tomu uvěřit.."Já jsem normálně vdaná, ne, tomu prostě nevěříím."vrtěla hlavou.,,Víš co tomu ještě chybí?" uculil jsem se. "Co?"koukla na mě zdola.,,Miminko."
"Jo jasně."uchichtla se.,,Myslím to vážně.." řekl jsem."Vzali jsme se, máme rodinu i bez dítěte."
,,Ale nebylo by to hezký?Kdyby nám po době lítal malý capart."
"Bylo, ale jjá mám pocit, že je brzo na děti."
,,Jak myslíš," pokrčil jsem ramenama. "Ty by jsi jako vážně chtěl hned? Třeba teď?"
,,A proč ne?" usmál jsem se. "Dítě není jen tak, je na furt."
,,Zlato,já vím moc dobře,co dítě obnáší.."
Chvíli byla ticho. "Uvidíme, vyvine se to samo a až ho čekat budeme, tak ho čekat budeme."
,,Fajn," rezignoval jsem."Nemusíš mít ten pohled, nejspíš se dočkáš brzo, protože já teď antikoncepci neberu."uchichtla se.,,A nečekej,že já si budu brát kondom," uculil jsem se."PO tomhle? Nebudu neboj."šťouchla doo mě.Uchichtl jsem se a chytil jí za boky."Ale stejně teďka ne."řeklla přísně s sedla si vedle.,,Ať jsi moje žena,nebo ne,já tě tu snad znásilním.." zakňoural jsem. "No ták, ještě chvíli." protočila očima a plácla mě po ruce, která se k ní zase blížila.,,Ale.." chtěl jsem namítat,ale zastavili jsme na místě. Vylezl jsem z auta a pomohl i jí. Procpali jsme se skrz novináře do našeho letadla.,,Páni,už se nemůžu dočkat,až tam budeme.." řekla nadšeně. "Jo já taky."usmál sem se. Tohle bude dlouhá cesta.,,V letadle se vyspíme a pak si užijeme svatební noc.."
"TY si nedáš pokoj."zase do mě šťouchla a unaveně si zívla.,,Ne," řekl jsem jenom a vyndal letenky.Chvíli jsme čekali u pasové konroly a pak si sedli na naše místa.Renesmee se okamžitě opřela o moje rameno a zavřela oči.V letadle se zhaslo a myy všiichni letěli klidnou nocí. Požádal jsem o deku a přikryl nás. Moc se mi spát nechtělo a tak jsem si pořád dokolečka přehrával dnešek.Nezdálo se mi to,Renesmee je opravdu moje žena.Jak neuvěřitelné..A pořád tomu nevěřím. Už napořád moje. Už mi nikam neuteče, budeme mít rodinu.Pokud se podaří.A já bych si sakra přál aby se to povedlo.Ness se trochu pomrvila,ale spala dál.Objal jsem ji a hlavu si opřel o sedačku. Za chvíli jsem taky vytuhnul.Probrala nás až letuška s tím,že budeme přistávat.Celí rozlámaní, ale natěšení jsme vyšli z haly, kde na nás čekalo auto, které nás doveze do hotelu.Ness byla celou dobu nějaká mimo..."Jsi ještě unavená?"
,,Ne,spíš jsem ještě mimo.." zasmála se. "Tak tohle je síla."koukla na pokoj.,,Máme tu prožít svatební noc,tak to musí být úžasné.."
"Ale to muselo být nechutně drahé."
,,na tom nezáleží.." objal jsem ji pevně."Budu se cítit blbě."zabručela.,,Nebudeš,o to se postarám," vzal jsem jí do náruče a přenesl přes práh do ložnice. "To jako nevěstu neseš přes práh jo?"
,,Chtěla by snad nevěsta vzít ženicha?" zasmál jsem se. "Klidně, ale asi bych tě neunesla."
,,tak vidíš."
"No."pokrčila ramenama. "A co budem dělat?"
,,To myslíš vážně?" uchichtl jsem se a dlaněma zajel pod její tílko."A pak kdo je tu zkažeený?! Jen a jen ty."zasmála se.,,Oba jsme," mrkl jsem na ní.Povalil jsem jí do nadýchaných peřin a stáhl si košili.
Naše první noc neměla konce ale za rozednění jsme oba usnuli.Možná na tom bylo úžasné právě to,že byla svatební..

Ráno jsem nám objednal sníídani až do postele.Na velkém tácu s růží ve vázičce jsem jí to položil na stehna."Dobré ráno missis Jonas."uchichtnul jsem se.Uculila se.,,Takže se mi to celé jen nezdálo?"
"Ani v nejmenším." dal jsem jí pusinku na rty.Z malé se vyklubala mnohem větší.,,Miluju tě.." vydechla. "Taky tě miluju."usmál jsem se.