October 2013

END

30. october 2013 at 18:22 | Tea |  News
Myslím, že už to všichni víte ale pro ty kdo to neví: Jonas Brothers dnes oficiálně oznámili rozpad skupiny. Důvod vlastně neudali - prý jen měli nějaké "komplikace" ve skupině ale nadále jsou to prý hlavně bratři, kteří se budou podporovat ve všem co dělají, prý jen uzavřeli určitou kapitolu svého života, ke které se MOŽNÁ někdy vrátí.
Nyní ale k faktům: Nick řekl, že se nyní bude věnovat své muzice, tzn. napíše a nazpívá si nové album. Joe se také zaměří na hudbu a hraní a Kevin se bude věnovat rodině. Páté album kapely nevyjde, tuším, že vydají nějaké LIVE CD z posledního turné, ale nejsem si jistá, jestli jsem to pochopila správně.
No, to je asi tak všechno z novinek, ale já vám chci říct ještě dvě věci.
Za prvé: Tenhle blog rozhodně nekončí, i když na něj kvůli škole nemám tolik času jako bych si přála, rozhodně ho nezahodím jen kvůli tomu, že ti tři pitomci mají nějakej problém a trestaj tak svý fanoušky.(Po čistých faktech můžu dát průchod emocím - ano, nasrali mě!)
A za druhé: I když jste naštvaný, nerada bych aby jste kluky nějak pomlouvali nebo na ně nadávali(jo jsou to pitomci, ale pořád naši). Takže Amy, jestli si chceš popovídat, napiš mi na mail blogu: jonas-brothers-cz@seznam.cz ale tady to nevytahuj, děkuji :)


Tady je video, ze kterého mám všechny informace uvedené výše. Asi to není pro citlivý povahy, já jsem u toho bulela jak želva i když vlastně není důvod - kluci jsou živí, zdraví a komunikujou spolu, jen už prostně nebudou produkovat společnou hudbu... Ale mě to prostě nějak vzalo, nenadělám :P

Mějte se krásně a věřte na zázraky(třeba jim někdy svitne, že to byla největší blbost jejich života)
Peace and lots of love
Tea

Just to let you know...

27. october 2013 at 17:50 | Tea |  News
Nevěděla jsem, jak tenhle článek nazvat, protože mám strach z nejhoršího... Tohle tweetli Joe s Nickem minulý týden(sorry že to dávám až teď, škola je svině). Teď už je jisté, že se kluci s největší pravděpodobností pohádali, protože Joeův tweet znamená: "Prosím vydržte zatímco si vyřešíme naše problémy" (nechci bejt sprostá a to slovo se dá přeložit hodně způsoby) a Nickův tweet je něco jako: "Stůjte při nás".
Budu při nich stát do roztrhání těla, ale hlavně ať se nám nerozpadnou :'(.Dani v tělocvičně ;)

27. october 2013 at 17:31 | Tea |  News
Dani přidala na Instagram tuhle fotku, na který se jí už krásně rýsuje bříško. Proto mě docela překvapilo, že i s malou na cestě pořád cvičí a nevypadá, že by měla v plánu přestat... Ostatně jestli jsou obě v pohodě, vlastně není důvod se nějak omezovat :)


Deaktivovaný účet na twittru

17. october 2013 at 19:10 | Tea |  News
Mám pro Vás špatnou zprávu... účet kluků jako Jonas Brothers byl zrušen. Nejhorší na tom je, že nevím proč, protože když jsem projela všechny jejich twittri i oficiální stránku kluků, nikde nic není. Naposled tweetoval Kev 8.10.2013 a to turné ještě zrušeno nebylo... Od té doby všichni mlčí jak pařezy a nám tedy nezbyde nic jiného než doufat, že všechno co píší časopisy není pravda. Budu se Vám snažit ohledně kluků sehnat co nejvíc informací a všechno co najdu, okamžitě zveřejním.
Tak se zatím mějte krásně

Dani s kamarádkou

10. october 2013 at 18:14 | Tea |  -GALERIE
Ne, skutečně jsem si tuhle úžasnou fotku dvou těhulí nemohla odpustit :) Kdo se těší na malou Jonasovou stejně jako já? :))

Zrušené turné

10. october 2013 at 18:12 | Tea |  News
Kluci včera oznámili, že se podzimní turné po USA a Kanadě ruší. Neoznámili ovšem proč a tak se pochopitelně začalo spekulovat o rozpadu a bla bla bla. Je to blbost, kluci si asi jen prodloužili pauzu a budou teď pracovat hlavně na kvalitní hudbě aby sme se měli na co těšit :) Mimoto Dani čeká malou, takže se Kevinovi ani nedivím, že chce být radši doma. Nick má teď čerstvě vztah s Olivií a Joe je... prostě Joe :D Takže klídek nikdo se nerozpadá, všechno je v pohodě ;)