January 2014

Joe v Santa Monice

31. january 2014 at 19:04 | Tea |  News
Z přímých zdrojů (Joe´s Instagram) vím, že Joe se momentálně nachází v Santa Monice (nevím jestli sám nebo s Blandou), kde navštívil Cirque de Soleil (Cirkus Slunce), největší cirkus na světě, určite jste někdy v televizi vidělí alespoň kousek jejich show, jsou vážně úžasní. Odtuď také pochází fotka níže ↓


Rozhovor s Nickem

31. january 2014 at 18:59 | Tea |  články,interview

Tenhle rozhovor jsem našla díky tomu, že Nick na svém twittru sdílel odkaz na cvičební plán, který zvveřejnila stránka MensFitness a spolu s ním se zde objevil i krátký rozhovor s naším kudrnáčem, který se ale dělal ještě před rozpadem, tak se nedivte, že se ptají na kapelu. Kdo má radši originály: http://www.mensfitness.com/leisure/entertainment/nick-jonas-opens-up-to-mens-fitness

Jaké to je být ve skupině se svými bratry? A buď upřímný!
Plus je, že se všichni navzájem podporujeme. Zápor naopak, že jste stále se stejnými lidmi hodně dlouhou dobu, což - ať už jste rodina nebo ne - může být opravdu HODNĚ dlouhá doba. Ale my máme mezi sebou velmi dobré vztahy a vlastně si užíváme čas trávený společně.

Trávíte spolu hodně času. Stává se někdy, že se některé věci po chvíli hroutí?
Můj brácha Joe trochu zapomíná text. (Smích) Hodněkrát se stalo, že jsem mu na pódiu musel pomáhat. A fanoušci znají každé slovo v každé písni, takže ti také trochu pomohli.

Vyděsili tě někdy ti mladší fanoušci?
Dostali jsme pár fakt bizardních věcí. Jednou jsme dostali žraloka.

Dostali jste žraloka?
(Smích) Jako v tubě. Malého žraloka, ale opravdového, živého.

Už je ti dvacet jedna. Necítíte se, že je čas zaměřit se na starší publikum?
Určitě přicházejí výzvy. Je hodně různých způsobů jak se postavit k přicházející zralosti ale my jsme si vybrali pokračovat v dospívání s fanoušky a udělat si na to čas, protože to bude trvat déle.

Když už mluvíme o dospívání - nabral jsi dost svalů. Jaký je tvůj cvičební plán?
Cvičil jsem s trenérem, který mi ukázal pár cviků, které můžu dělat i na tour. V podstatě je to cirkulární(jako že se to furt opakuje ale koloběhový nebo opakovací je divný) trénink, šest cviků zaměřující se na odlišné části těla a následně dvou minutové kardio. Pro mě to byl velmi účinný trénink a stále je pro mě zajímavý.

Co jíš abys zůstal v kondici?
Hodně proteinů s co nejmenším obsahem tuku a úplně jsem vynechal sacharidy.

Diabetes ti jistě stěžoval získat výsledky jaké máš. Jak jsi to udělal?
Je to vlastně jen o tom udržet se na vrcholu a zvládat každý detail. Musel jsem spolupracovat s mým doktorem abych se ujistil, že je vše v pořádku a také jsem na své tělo nevyvíjel tolik stresu i když jsem cvičil docela dost. Když cvičím, cukr v mé krvi jde nahoru. Ale potom, asi o hodinu a půl později, strmě klesá. Takže po cvičení bych nemohl jíst jenom proteiny aby se mi zvětšovali svaly, ale i sacharidy abych ustálil hladinu cukru. Takže když jsem sacharidy vyřadil z jídelníčku, musel jsem si to jasně uvědomovat.

Jaký je tvůj klíč na úspěch opravdu ve všem?
Je to jen o tom mít dobrý tým, o kterém víte, že vám kryje záda kdykoli se pustíte do něčeho, z čeho jste absolutně nadšení.


Nickův cvičební plán

31. january 2014 at 18:15 | Tea |  články,interview
Stránka MensFitness zveřejnila na svém webu Nickův cvičební plán díky kterému se nám změnil ze sladkého kudrnáče na pořádně sexy chlapa ;). Jestli máme ve svých řadách i kluky, můžete se začít snažit a do léta si vypracovat stejné svaly jako má on. Ve dvou blocích je na těchto stránkách popsané jeho pravidelné cvičení, které kromě cvičení se stroji zahrnuje i kliky, vzpírání, dřepy. Užijte si to ;)

Vyjádření zbytku rodiny

30. january 2014 at 19:13 | Tea |  News
Už včera jsem vám sem dávala článek o tom, že dědeček kluků prohrál svůj boj s rakovinou. Včera na twitter postupně přibývala další smutná vyjádření ostatních kluků a i jejich táty, Kevina seniora :/.

Kevin poděkoval za kondelence

Joe přidal krásnou vzpomínku i starou fotku Jerryho za mlada. Nick je mu hodně podobný, že jo?


A Kevin senior přidal nejen krásný tweet, ale i obrázek, který Denise namalovala v patnácti letech :)Dokonce napsal i krátkou vzpomínku na něj, která jen vystihuje, jak měli Jerryho všichni moc rádi: http://musicman65.svbtle.com/death-can-be-beautiful


Married to Jonas 1x05

29. january 2014 at 20:19 | Tea |  Married to Jonas I.
Po té smutné zprávě mám pro vás aspoň malou dávku smíchu v páté epizodě Married to Jonas. Určitě se zasmějete při pohledu na Dani, která se bude snažit naučit pózovat pro cover jednoho magazínu. Naopak vám ale úsměv zmizí, když Kevin dostane zprávu, že Danielle bourala.
Odkaz:

RIP :(

29. january 2014 at 19:48 | Tea |  News
Včera svůj dlouhodobý boj s rakovinou prohrál dědeček kluků :/. Nick dal na Instagram fotku a krásný vzkaz, ale nikdo jiný se na toto téma nevyádřil. Jestli sledujete Married to Jonas, které vám sem teď dávám, jistě víte, že ve třetím díle, kdy byli Danielle s Kevem v Texasu, se tam jejich dědeček objevil a Kevin o něm mluvil moc pěkně. I tam už ale rakovinou trpěl a to je možná víc než rok zpátky. Proto jsou na druhou stranu jistě všichni rádi, že teď už se netrápí. Jen je určitě mrzí, že už si nepochová malou princezničku :( RIP


Married to Jonas 1x04

28. january 2014 at 18:44 | Tea |  Married to Jonas I.
Pravidelná dávka Married to Jonas je tu a v tomhle díle se omílají dokonce tři hlavní témata. První je narozeninová oslava Daniiny sestry Diny, což donutí Kevina z neznámých důvodů vyhloubit na zahradě obrovkou díru (Daniina reakce je úžasná ;D) a také na ní přistihnou Daniina otce Bucka jak vůbec nedodržuje pravidla ohledně stravování což kvůli jeho nedávnému infarktu rozpoutá vášnivé diskuze a rodinné promluvy do duše. Je se na co těšit ;)

Odkaz na fotce:

Married to Jonas 1x03

27. january 2014 at 18:55 | Tea |  News
Zdarec lidi, mám pro vás třetí díl Married to Jonas, kde Dani s Kevinem navštíví Kevinovi rodiče v Texasu a o miminku se bude opět mluvit ve VELKÉM. Opravdu, chudák Dani :P

Klik na foto:


Married to Jonas 1x02

26. january 2014 at 17:34 | Tea |  Married to Jonas I.
Wohoo, doufám že se vám první část show líbila, takže vám sem dávám další várku Jonas Family. I když, tentokrát je to hlavně o rodině Dani a o maturitním večírku její mladší ségry Katie.

Klikněte na obrázek:


Married to Jonas 1x01

25. january 2014 at 19:07 | Tea |  Married to Jonas I.
Jo, vím že jsem hrozně ale opravdu hrozně aktuální ale doteď mě upřímně vlastně ani nenapadlo sem jednotlivé epizody Married to Jonas dávat. Za tuhle blbost se omlouvám a odteď vám sem budu dávat každý den jednu epizodu (bez titulek zatím) až do konce druhé série. V tomhle prvním díle budete mít možnost vidět jak Dani připravuje večeři pro celou Jonas family a je z toho "mírně" nervózní. Mimochodem, jestli jsem jí doteď záviděla život, tak to skončilo :D (tchýýně!)

Klikněte na fotku: