March 2014

Rozhovor s Danielle o mateřství

23. march 2014 at 18:46 | Tea |  články,interview
Na internetu se objevil úplně nový rozhovor s Danielle, ve kterém se vše točí okolo malé Aleny Rose. Originál tady, překlad dole.

Reality star Danielle Jonas je "unavená, ale má se fajn" zatímco propolouvá prvními dny mateřství. Hvězda Married to Jonas (26) a její manžel, pop star Kevin Jonas (26), přivítali svou první dceru Alenu Rose druhého února.

Čerstvá maminka se otevřela magazínu CBS o jejím přirozeném porodu, kojení a půlnočním krmení, inspiraci podle které byl vytvořena Alenina herna na zakázku a pochopitelně také o jejím "úžasném" novorozeněti, které je "strašně hodné miminko".

CBS: Gratulujeme k příchodu Aleny Rose na svět! Jak se cítíte? A jak se má Alena?
DJ: Jsem unavená, ale jinak se cítím fajn - jsem strašně šťastná, že jsem máma. Je to strašně šokující, že je to všechno pravda. Alena je úžasná - je strašně hodné miminko.

CBS: Jaký byl váš porod? Podle Kevinův tweetů jsme usoudili, že jste měla přirozený průběh. Řekněte nám o tom něco víc.
DJ: Netuším, kdy mohl tweetovat, protože jsem cítila, že mi celou tu dobu velmi pomáhá. Měla jsem velké štěstí.

Do porodnice jsme přijeli o půlnoci den předtím, než se Alena narodila a mysleli jsme si, že už přjde na svět. Když mě prohlédli, řekli, že to bude pravděpodobně až další večer a poslali mě domů. O tři hodiny později jsme byli zpátky v nemocnici a připravení na porod.

CBS: Kojíte? Jestli ano, jak to jde?
DJ: Kojení je denní výzva. Stále hledáme ten správný rytmus.

CBS: Jak zvládáte kočírování těchto prvních dnů mateřství? Pomáhá vám někdo? Rodinná podpora? Krmíte Alenu sama i v noci?
DJ: Mám velkou podporu rodiny! Všichni jsou zatím úžasní, ale je to těžké. Mám okamžiky, kdy přemýšlím, co dělám špatně, když stále pláče. Tyhle momenty jsou těžké, ale ona se po chvilce uklidní a je znovu šťastné miminko.

V noci krmím většinou já, ale Kevin si ji bere brzy ráno, takže já můžu spát. On je na tom po ránu líp - já kafe nepiji, ale myslím, že budu potřebovat začít.

CBS: Slyšeli jsme, že má Alena krásnou hernu. Řekněte nám něco o designu a inspiraci. Jak jste přišla na celkové téma a design sladěný s barvami?
DJ: Herna je vážně úžasná! Navrhla ji moje kamarádka Vanessa z NessaLee Baby. Náš domov je tradiční a Alenin pokoj je laděný do světle fialové, s hernou jsme proto chtěli udělat něco trochu jiného. Je proto v královské modři, spolu s hnědou, bílou a oranžovou s mnohonásobně odlišnými texturami.

Jedna zeď je tabule a druhá je pokrytá tapetou, ale přetřená znovu, aby vypadala odlišně. Zadní stěna má čtvrtinové výplně, které jsou pokryté tapetou, aby to tvořilo lehký 3D efekt. Tapeta je vlastně smíchaná z modré, oranžové a hnědé do moderního vzhledu s roztomilými ptáčky. Je to skvělý pokoj, ve kterém se cítíte dobře a je stále holčičí, ale s jistou moderní kreací.

CBS: Máte nějaké tipy pro budoucí rodiče jak navrhnout hernu nebo dětský pokoj?
DJ: Dělejte všechno malé a nízké. Máme pro ni maličkou pohovku, takže se na ni nebude mít problém dostat, až bude starší. Navíc, když si bude hrát a spadne, má to blíž k zemi, takže je menší šance že si nějak ublíží.

CBS: Co se s vámi třemi bude dít v nejbližší době?
DJ: Myslím, že budeme trávit co nejvíc času jako rodina dokud můžeme. Kevin bude mít brzy zase hodně práce, takže je hezké mít ho doma co nejvíc je možná právě teď.
Omlouvám se, že hlavně okolo toho pokoje je to trochu kostrbatý, ale fakt neznám každý slovo ohledně různých tapet a vzorků, kterým se pokrývají zdi :D

Joe s kamarády

23. march 2014 at 18:04 | Tea |  News
Joe dal dneska na Instagram fotku s kamarády. Jak vidíte napsal k ní, že se vypracoval a v hashtagu je volant vzhůru, že by si udělal řidičák na to letadlo v povzdálí? :DZase ta Alena :)

23. march 2014 at 17:59 | Tea |  News
Teoreticky tohle zahrnutí fotkama a videy malé Aleny nemůžete svádět na mě ale na Dani, jelikož ona to všechno dává na Instagram a já mám prakticky povinnost to dávat sem... Ok, nemám, když ona je ale tak strašně sladká! :)
Klik:
Alena Rose

19. march 2014 at 20:26 | Tea |  News
Ano, opět vám sem musím hodit nové fotky malé Aleny :) Na první je se svým pradědečkem z Danielliny strany a na druhé z babičkou :)


Tweety kluků ;)

19. march 2014 at 20:24 | Tea |  Twitter
Zejména Kevin se nám před pár dny docela rozjel :D Tweetoval nejdřív o tom, že potkal fajn fanoušky, pak řešil haters a to že je nejlepší si jich nevšímat a pak se ptal jaký nejlepší témata jsou na blog... že by se nám pustil do osobního deníčku? :D


Nick tweetl, že skončil natáčení Hawaii Five0

A před pár minutami dokonce, že výsledky testů od doktorů kvůli cukrovce jsou víc než dobré :) Jen tak dál!

Joe a Blanda v Malibu

16. march 2014 at 18:52 | Tea |  News
Tentokrát pro vás nemám odkazy pouze na jednotlivé fotky, nýbrž na celý článek na OceanUp. Chtěla jsem sem dát jen pár fotek ze včerejšího oběda na který si Joe, Blanda a jejich přátelé zašli, ale jelikož mi sem nejdou dát, vlastně na tom ještě vytěžíte ;). Jo a všimněte si toho popisku pod první fotkou "Joe and soon to be wife Blanda". Ehm... uniklo mi něco? :D


Turistika na Hawaii

16. march 2014 at 18:48 | Tea |  News
Jak už víte, Nick se momentálně nachází na Hawaii a očividně je tam i Olivia, jelikož je vyfotila nadšená fanynka ;). První fotka je od ní a druhá je z Oliviina Instagramu a zobrazuje výhled, který se dvojici po dobu túry zřejmě někde naskytl :)Joe má nový účes

16. march 2014 at 18:42 | Tea |  News
No, není až tak úplně nový, ale Joe byl zkrátka u kadeřníka a bylo to na OceanUp, tak proč to sem nedát že ano O:) Mně osobně připomíná trochu nepovedenou napodobeninu Elvise, a proto je zde také fotka Kevina. Který z nich je podle vás víc podobný králi popu?Oslava narozenin

16. march 2014 at 18:33 | Tea |  News
Dina přidala na Instagram čtyři "strašně kvalitní" fotky z narozeninové oslavy (které mi sem bohužel nejdou dát, proto ty odkazy), které se zůčastnili i Kanielle.Hawaii 5-0

14. march 2014 at 18:07 | Tea |  News
Včera Nick tweetl, že je zpátky na Hawaii jelikož se jeho postava znovu objevuje v kriminálce Hawaii 5-0. Kdo se těší až ten díl vyjde? :3